Gwiazda TV zrobiła się na Dodę? Fala komentarzy: "Bym cię..."

2021-12-06 19:10
Gwiazda Polo TV jak Doda
Autor: Instagram Gwiazda Polo TV jak Doda

Wszystkich dosłownie zatkało, gdy gwiazda Polo TV Edyta Folwarska pojawiła się na nagraniach imprezy sylwestrowej stacji. Edyta Folwarska wyglądała jak Doda, przez co mylić zaczęli się jej współpracownicy, a gdy zamieściła w sieci zdjęcia zza kulis, także i przyjaciele. Zobaczcie, jak Edyta Folwarska prezentowała się na imprezie. Rzeczywiście wygląda teraz jak Doda?

Edyta Folwarska od lat jest twarzą stacji Polo TV, związana była z "Super Expressem", a dziś jest także autorką poczytnych książek dla kobiet. Kilka dni temu prezenterka pojawiła się na nagraniach imprezy sylwestrowej stacji, grającej disco polo. Kto by się spodziewał, że to właśnie ona stanie się jedną z najjaśniej błyszczących gwiazd całego nagrania. Edyta Folwarska jest piękną kobietą i od zawsze wzbudza zainteresowanie mężczyzn, ale teraz aż trudno było oderwać od niej wzrok. 

NIE PRZEGAP: Doda po usłyszeniu zarzutów zadzwoniła do matki. Niebywała reakcja! Aż trudno w to uwierzyć

Gdy zdjęcia zrobione za kulisami imprezy trafiły na Instagram i Facebook Edyty, jej fani i znajomi nie mogli uwierzyć, że na zdjęciach jest właśnie ona. Wiele osób porównało ją do... Dody. Rzeczywiście, podobieństwo jest uderzające - zwłaszcza, że obie pani w ostatnich dniach nosiły tę samą fryzurę. 

"Bym cię pomylił z Dorotą Rabczewską" - napisał jeden z internautów. 

"Na nagraniach mnie mylili" - napisała zaś Folwarska.

"Doda ma poważną konkurencję. Boska" - skomentował zaś inny znajomy prezenterki, na co odpisała, że nie potrafi śpiewać jak Doda.

Zobaczcie sami, czy Edyta Folwarska i Doda wyglądają podobnie?

Sonda
Czy Edyta Folwarska wygląda jak Doda?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE