Minge z synem

i

Autor: Minge/Instagram Minge z synem

Co za widok!

Szok! Tak wygląda syn Ewy Minge! Do tej pory nie pokazywał swojej twarzy...

2022-11-26 20:31

Ewa Minge (55 l.) uwielbia komunikować się ze światem za pośrednictwem mediów społecznościowych. To tam zamieszcza posty dotyczące swojego stanu zdrowia, czy swoich projektów. Tym razem projektantka wrzuciła zdjęcia swojego syna! Będziecie w szoku, czym się zajmuje i jak wygląda!

Ewa Minge uwielbia prowokować i zaskakiwać. Jest w stałym kontakcie ze swoim fanami, będąc bardzo aktywną w sieci. To tam zamieszcza informacje dotyczące swojego życia zawodowego i prywatnego. Nie wstydzi się mówić otwarcie o swojej chorobie i jej skutkach. Często wrzuca zdjęcia, na których nie wygląda jak milion dolarów, ale chce właśnie pokazać z czym musi się zmagać każdego dnia. Teraz postanowiła pochwalić się swoim synem 28-letnim Gasparem. Będziecie w szoku, gdy dowiecie się, czym on się zajmuje.

Minge pokazała swojego syna

Sama Ewa Minge zauważyła, że do tej pory jej syn nie pokazywał się publicznie. Tym bardziej ich wspólne zdjęcie robi spore wrażenie. Gaspar jest niezwykle umięśniony. Sport jest jego pasją, ale z zawodu jest... psychologiem. Postanowił połączyć te dwie dziedziny i stworzył program "porządkowania głowy i ciała". Znana mama jest z niego bardzo dumna:

"Mój syn @gasparminge kończy dzisiaj 28 lat. Jest moją podporą i rodzinnym głosem rozsądku . Jest doskonałym, skutecznym psychologiem i choć rodziny się nie leczy, to nie jeden raz wyjął mnie z ciemnej puszki na powierzchnie. Ma tak samo piękny umysł jak i dusze. Ma także samodyscyplinę, dzięki której osiąga swoje cele, tak w życiu zawodowym jak i sporcie, który jest jego ogromną pasją. Do niedawna nie pokazywał publicznie swojej twarzy ale odkąd prowadzi @psychoaktywniecom firmuje otwarcie swoje działania . Dzisiejsze czasy wymagają identyfikacji personalnej. Musisz wiedzieć komu ufasz, komu powierzasz swoje problemy ,często życie", napisała Ewa Minge na Instagramie. 

Minge nie ma wątpliwości, że metody Gaspara sprawdzają się w stu procentach. "Aktywność fizyczna i psychiczna, to podstawa każdego sukcesu. Metoda opracowana przez Gaspara porządkowania głowy i ciała w komplecie działa spektakularnie !", dodała. 

Minge z synem

i

Autor: Minge/Instagram Minge z synem
Sonda
Podobają Ci się projekty Ewy Minge?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają