Szymon Majewski ujawnia kulisy odejścia z TVN. Nawiązuje do Miszczaka i zwolnień w Polsacie. "Czuję się w obowiązku przerwać milczenie"

2023-01-07 14:55

Szymon Majewski postanowił zabrać głos w sprawie zwolnień, do których doszło w ostatnich dniach w telewizji Polsat. Swoją posadę stracili Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Kiedyś w identycznej sytuacji był Szymon Majewski, który po latach współpracy został zwolniony z TVN. Teraz gwiazdor ujawnił kulisy swojego odejścia i nawiązał przy tym do Edwarda Miszczaka.

Szymon Majewski ujawnia kulisy odejścia z TVN. Nawiązuje do Miszczaka i zwolnień w Polsacie

i

Autor: Akpa Szymon Majewski ujawnia kulisy odejścia z TVN. Nawiązuje do Miszczaka i zwolnień w Polsacie

Zwolnienia w Polsat: Wiśniewski i Skrzynecka odeszli z "Twoja twarz brzmi znajomo"

Kilka dni temu media obiegła szokująca informacja, że z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" żegna się jego wieloletnia jurorka, Katarzyna Skrzynecka. Aktorka była zaskoczona decyzją władz telewizji Polsat i we wzruszającym oświadczeniu pożegnała się z fanami programu. - Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo - napisała na Instagramie. Również Piotr Gąsowski zapowiedział, że solidaryzuje się ze zwolnioną koleżanką i odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo". Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego kumpla, „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą - napisał w swoim poście na Instagramie Piotr Gąsowski. Wcześniej, w grudniu 2022 Polsat poinformował, że widzowie nie zobaczą w kolejnych edycjach muzycznego show Michała Wiśniewskiego.

Szymon Majewski po zwolnieniach w Polsacie wyjawił kulisy odejścia z TVN

Po serii głośnych i kontrowersyjnych zwolnień w Polsacie, Szymon Majewski poczuł się w obowiązku przerwać milczenie i zdradzić kulisy swojego odejścia z TVN za czasów Edwarda Miszczaka. Szymon Majewski przez wiele lat był gwiazdą stacji TVN. Prowadził tam kilka lubianych przez widzów programów, w tym własny "Szymon Majewski Show". Słynny satyryk ze stacją pożegnał się 29 listopada 2012 roku. Teraz Szymon Majewski we wpisie na Facebooku zdradził, dlaczego został zwolniony z TVN.

W kontekście zwolnień w Polsacie wiele osób pyta mnie, dlaczego Edward Miszczak wyrzucił mnie z TVN. Czuję się w obowiązku przerwać milczenie i w końcu to ujawnić. Tak, rzeczywiście miało to związek z tym, że zostałem twarzą PKO BP. Na moje nieszczęście, w siedzibie stacji, był wtedy bankomat tego banku i Edward, wypłacając gotówkę przy ludziach, nie mógł znieść faktu, że to Majewski mu płaci. Mimo że lubił mnie jako Miniratkę* – napisał z przekąsem.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - oto zwyciężczyni 17. edycji programu!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki