Tajemniczy Antek Królikowski pędzi z kwiatami. Ten obraz mówi wszystko!

2022-07-27 17:15

Antek Królikowski (33 l.) ostatnio przechodzi metamorfozę. Zamiast na zakrapianych imprezach aktora można spotkać na grzecznych spacerkach z przyjaciółmi, podczas których raczy się... wodą. Nie zmienia to faktu, że wciąż pomiędzy nim a Joanną Opozdą (34 l.) trwa wojna o opiekę nad małym Vincentem. Tym razem jednak Królikowski zamiast newsów "z frontu" podzielił się z fanami tajemniczym zdjęciem i znanym obrazem. O co chodzi?

Tajemniczy Antek Królikowski pędzi z kwiatami. Ten obraz mówi wszystko!

i

Autor: AKPA, instagram

Antek Królikowski pozuje w windzie z kwiatami. Pamiętacie ten obraz?

Antek Królikowski, choć jego walka o opiekę nad małym Vincentem z byłą partnerką, Joanną Opozdą, wciąż trwa, próbuje przedstawić się w nowym świetle. Kiedy po mediach społecznościowych aktorów przestały krążyć screeny transakcji bankowych, a wszyscy dowiedzieli się już, za co aktora ściga komornik, ten postanowił podzielić się z fanami zdjęciem w nieco innym klimacie.

Co ciekawe, na pierwszym planie zamiast migawki z życia prywatnego Antka Królikowskiego pojawił się... znany obraz autorstwa Hieronima Boscha. "Ogród rozkoszy ziemskich" został przedstawiony tylko we fragmencie, a interpretacjom nie ma końca! Jedno z najbardziej tajemniczych dzieł malarza, przechowywane w oryginale w muzeum Prado w Madrycie znane jest także pod tytułem "Tysiącletnie królestwo".

Antek Królikowski to fan malarstwa! Tym obrazem podzielił się na Instagramie. Co miał na myśli?

Obraz przedstawiający najprawdopodobniej trzeci dzień stworzenia świata to także scena przedstawienia Ewy Adamowi przez Boga w Edenie. Jak sama nazwa wskazuje, biblijny ogród znajduje się gdzieś pomiędzy nim, a piekłem, między grzechem, a karą. Według znawców sztuki, przedstawione na obrazie owoce mają z kolei symbolizować grzech rozpusty i typowo ziemskie przyjemności - miłość, erotyzm i zmysłowość. Te zaś nierozerwalnie złączone są z płodnością.

Co Antek Królikowski mógł mieć na myśli, publikując właśnie ten, a nie inny fragment słynnego obrazu? Tego możemy się jedynie domyślać... Na drugim zdjęciu aktor pozuje do dosyć oryginalnej wersji typowego "selfie". Wyraźnie zrelaksowany pojawia się w lustrze w okularach przeciwsłonecznych oraz z naręczem kwiatów pod pachą.

Bystre oko dostrzeże też futrzastego, czworonożnego przyjaciela. Wiemy, do kogo należy pupil - to pies aktualnej dziewczyny Antka Królikowskiego, prawniczki Izabeli. Tym razem aktor dał fanom do myślenia! Niektórzy trochę z tym przesadzili - aktor wyłączył więc możliwość komentowania zamieszczonego zdjęcia.

Tak teraz wolne chwile spędza Antek Królikowski. Co za zmiana! Zobacz w naszej galerii zdjęć poniżej, jak aktor z przyjaciółmi dba o... ekologię.

Medialna wojna Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Czy uważasz, że Antek Królikowski to dobry aktor?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki