Tajner chwali się nowym facetem i wbija szpilę Wiśniewskiemu

2022-01-21 13:03
Tajner chwali się nowym facetem i wbija szpilę Wiśniewskiemu
Autor: akpa, Dominika Tajner/Instagram Tajner chwali się nowym facetem i wbija szpilę Wiśniewskiemu

Dominika Tajner (43 l.) w końcu znalazła prawdziwą miłość! Celebrytka pochwaliła się nowym partnerem i zapewnia, że jeszcze nigdy w życiu nie była tak szczęśliwa. Myślicie, że to zabolało jej byłego męża Michała Wiśniewskiego (50 l.)?

Gdy do mediów trafiła informacja, że Dominika Tajner i Michał Wiśniewski są razem, wielu było w szoku i nie wróżyło im długiej wspólnej przyszłości. Oni jednak, wbrew przykrym komentarzom, w 2012 roku wzięli ślub. Wydawało się, że lider Ich Troje w końcu trafił na kobietę swojego życia i będzie to już jego ostatnia żona. Tak się jednak nie stało. Ich małżeństwo przetrwało siedem lat. Rozwiedli się po cichu i żadne z nich długo nie płakało po rozstaniu. Piosenkarz zakochał się, a Dominika wpadła w objęcia, sporo starszego od siebie Cypryjczyka. Ich związek był dość tajemniczy, ale wydawało się, że córka Apoloniusza Tajnera jest szczęśliwa. Ostatecznie spora różnica wieku i odległość, zniszczyły to uczucie.

Na szczęście Dominika poznała pewnego przystojniaka i znalazła miłość. To Adam Witkow, który lubi podróże i, jak mówi w podcaście "Przeglądu Piaseczyńskiego", spędził w Ghanie kilka miesięcy, pracując jako menadżer w jednej z lokalnych fabryk, gdzie wytwarzano „dobry” olej palmowy. Prywatnie mężczyzna jest ojcem czteroletniego synka. Celebrytka zakochała się w nim bez pamięci. Pod koniec zeszłego roku, w rozmowie z "Twoim Imperium", oficjalnie wyznała, że jest w nowym związku: "Znalazłam bratnią duszę i jestem bardzo szczęśliwa. Nowy ukochany wspiera mnie w walce o odzyskanie zdrowia i nie pozwala mi się załamać". Przypomnijmy, że w październiku zeszłego roku, Tajner poinformowała, że wykryto u niej nowotwór piersi i musi się poddać operacji usunięcia guza. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie nowego ukochanego. Jest nim tak zachwycona, że chwali się nim w sieci. Tydzień temu pierwszy raz wrzuciła ich wspólne zdjęcie na Instagrama i napisała: "Tak los się potoczył, że gdzieś na tej wielkiej planecie spotkały się bratnie dusze! Życzę każdemu takiej drugiej połówki, która bez względu ma wszystko trzyma Cię za rękę i prowadzi do końca z uśmiechem na twarzy. I nawet kiedy łzy przychodzą to są to bardziej łzy szczęścia, niż strachu przed nieznanym."

Teraz znowu zamieściła jego zdjęcie, zachwycają się jego urodą.

"Hot ❤️❤️❤️mój Janusz to jednak przystojny facet! Poza tym pierwszy raz czuje mocne wsparcie, bo akurat to teraz jest najważniejsze! I pierwszy raz mogę napisać, ze jestem w związku partnerskim! Tak to czuje! Bez urazy dla nikogo! Życzę każdemu takiego uczucia i wsparcia w ciężkich chwilach a Tobie Adasiu dziękuję!", napisała.

Jej słowa mogą jednak urazić Michała Wiśniewskiego. Wszak była z nim siedem lat, a okazuje się, że przez cały ten czas nie czuła tego co teraz. Dominika podkreśla, że Adamem może rozmawiać godzinami, mają wspólne pasje, a tego przecież zabrakło w jej ostatnim małżeństwie z Michałem:

- Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie - tłumaczyła Tajner powody rozstania z Wiśniewskim w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Lanberry - przedpremierowy fragment teledysku Nocny express
Sonda
Czy uważasz, że partner Dominiki Tajner jest przystojny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE