Barbara Kurdej-Szatan o staraniach o Henia

i

Autor: instagram

"Jak króliki!"

Tak Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż starali się o dziecko. Opowiedziała o seksie

2022-10-05 17:24

Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) jest dziś szczęśliwą mamą dziesięcioletniej Hani i dwuletniego Henia. Drugie dziecko urodziła jednak po wielu próbach zajścia w ciążę. Teraz w podcaście Kamila Balei "Tato, no weź", postanowiła zdradzić, jak wyglądały starania jej oraz jej męża Rafała (34 l.) o kolejnego potomka.

Barbara Kurdej-Szatan od zawsze należała do grona gwiazd, które chętnie udzielają wywiadów oraz opowiadają o życiu prywatnym. Nic dziwnego, dzięki temu zgromadziła na Instagramie pokaźną liczbę obserwatorów, dzięki którym może zarabiać na sponsorowanych postach. Poza tym właśnie w social mediach często dzieli się z fanami macierzyńskimi doświadczeniami, publikując przy okazji urocze zdjęcia z pociechami. W najnowszym wywiadzie wróciła natomiast wspomnieniami do okresu, kiedy starała się z mężem o drugie dziecko. Była dopytywała o... seks.

Barbara Kurdej-Szatan o staraniach o drugie dziecko: "Ludzie mają wpadki, a my się staramy przez kilka miesięcy i nic nie idzie"

Barbara Kurdej-Szatan była ostatnio gościem podcastu "Tato, no weź". Prowadzący, Kamil Baleja, wypytywał aktorkę o szczegóły jej życia prywatnego, zwłaszcza proces zachodzenia w ciążę. Gwiazda przyznała, że często lądowała z mężem w łóżku.

- Jak króliki, więc po prostu, jak przez cztery miesiące nie byłam w ciąży, to było to dla mnie dziwne. Tyle jest wpadek. Ludzie mają wpadki, po jednym razie, a my tu się staramy przez kilka miesięcy i nic nie idzie, a co dopiero mają powiedzieć pary, które się starają wiele lat - stwierdziła. O Hanię cztery miesiące, teraz wiem, że to niedużo, ale wtedy nie miałam takiej świadomości, więc miałam wrażenie, że to dziwne, że nic się nie wydarzyło, że nie jestem w ciąży, skoro tyle jest wpadek, no ale po czterech miesiącach się udało. Ale o Henia staraliśmy się już dwa lata - dodała.

Ponadto po raz kolejny podkreśliła, że jej związek z Rafałem Szatanem rozwijał się wyjątkowo szybko.

- Rafał oświadczył mi się pięć miesięcy po tym, jak zaczęliśmy się spotykać, a trzy miesiące później stwierdziliśmy, że już chcemy mieć dziecko i zaczęliśmy się starać, więc osiem miesięcy po tym, jak zaczęliśmy się spotykać, zaczęliśmy starać się o dziecko.

Dziś para wiedzie szczęśliwe życie z dwójką dzieci w nowym apartamencie w centrum Warszawy, do którego przeprowadziła się kilka miesięcy temu. Nie oznacza to jednak, że na przełomie ostatnich lat Basia i Rafał nie przechodzili kryzysu, który, na szczęście, udało im się pokonać.

Zobacz także poniższą galerię zdjęć: Barbara Kurdej — Szatan uciekła z lekcji na pierwszy SEKS? To jeszcze nic. Takiej BOMBY się nie spodziewaliście!

Kurdej-Szatan nie wiedziała nawet co kręci! Nowy mąż grubo ją podsumował na planie Domek na szczęście - WIDEO, ZDJĘCIA
Sonda
Lubisz Basię Kurdej-Szatan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają