Wojciechowska

i

Autor: AKPA/Baranowski, Wojciechowska/instagram Wojciechowska

Co za widok!

Tak teraz wygląda córka Martyny Wojciechowskiej! Fani są w szoku

2022-12-31 13:29

Martyna Wojciechowska chętnie chwali się w mediach społecznościowych kadrami ze swojego życia. Teraz wrzuciła zdjęcie ze swoją córką Marysią i wywołała tym spore zamieszanie. Pod fotografią zaroiło się od komentarzy zszokowanych fanów. "To jest Marysia?? Matko, ale wydoroślała"!

Martyna Wojciechowska jest doskonale znana widzom ze swojego programu "Kobieta na krańcu świata". Oprócz tego dziennikarka ma swój kanał na youtubie. Dużo podróżuje i spełnia swoje marzenia, choćby ukończenie kursu z nurkowania technicznego. Jednak każdą wolną chwilę spędza ze swoją córką Marysią, która jest owocem jej związku z Jerzym Błaszczykiem. Kilka lat temu Wojciechowska często wrzucała do sieci ich wspólne zdjęcia. Ostatnio jednak na jej profilach próżno szukać ujęć gwiazdy TVN z córką. 

Fani zszokowani zdjęciem córki Wojciechowskiej

Martyna pochwaliła się w sieci, że właśnie przebywa z Marysią w Berlinie, wrzucając jednocześnie ich wspólne zdjęcie. Co prawda część twarzy Marysi jest zasłonięta kubkiem, ale wyraźnie widać, jak córka Wojciechowskiej się zmieniła. Jest już nastolatką, która maluje paznokcie i najwyraźniej chce zachować większą prywatność, niż kiedyś. 

Pod zdjęciem zaroiło się od komentarzy zszokowanych fanów:

To już nie Marysia, to Maria ?❤️

To jest Marysia?? Matko, ale wydoroślała! ?

Ja się pytam gdzie jest ta mała Marysia ? przecież to już piękna, dorosła kobieta ?

Jezu kiedy ona tak urosla???

Nasi Partnerzy polecają