Tak teraz wygląda syn Kory. Mieli go za dziwaka, dziś jest legendą!

2023-11-21 16:19

Kora to prawdziwa ikona polskiej muzyki rozrywkowej. Fantastyczna i niepodrabialna wokalistka grupy Maanam zmarła w 2018 roku, ale pamięć o niej nie umrze nigdy. Niewiele osób wie, że jej syn - Szymon Sipowicz - również jest legendą, tyle że nie sceny, tylko deskorolki. Mężczyzna rzadko przychodzi na eventy i stroni od błysku fleszy. Teraz jednak zrobił wyjątek i pojawił się na premierze filmu "Horror Story". W naszej galerii prezentujemy, jak teraz wygląda syn Kory - Szymon Sipowicz.

Po latach wyszło na jaw, że syn Kory nie jest dzieckiem Marka Jackowskiego

Kora zmarła 28 lipca 2018 roku. Słynna wokalistka grupy Maanam miała dwóch synów - Mateusza i Szymona. Gdy rodzili się chłopcy, piosenkarka była żoną lidera Maanamu Marka Jackowskiego. Po latach wyszło na jaw, że Szymon jest synem późniejszego męża Kory - Kamila Sipowicza. Wokalistka postanowiła wyjawić prawdę. - Pewnego razu z jednego (koncertu - red.) wróciłam do domu totalnie odmieniona, bo ogolona na łyso. Moi synowie obudzili się rano i Szymon zapytał, czy grałam w filmie science fiction. I ja nagle postanowiłam się pozbyć ciężaru tej tajemnicy. Wyjaśniłam sprawę  - opowiadała Kora w rozmowie z RMF FM. - Dzieci uwielbiały, kiedy Kamil się pojawiał w naszym świecie. Myślę, że Szymon czuł, że to jest jego ojciec, było zresztą między nimi duże podobieństwo. Obecność Marka w naszym życiu prywatnym była minimalna, natomiast Kamil zawsze był. Miałam więc odwagę powiedzieć prawdę, ale musiałam mieć akceptację wszystkich stron - tłumaczyła wokalistka grupy Maanam. Dziś Szymon Sipowicz (przyjął nazwisko ojca) ma 47 lat. Mało kto wie, że syn Kory to prawdziwa legenda jazdy na deskorolce. 

Tak teraz wygląda syn Kory i Kamila Sipowicza

Szymon Sipowicz po długiej przerwie pojawił się publicznie na premierze filmu "Horror Story". Towarzyszyła mu żona - Katarzyna Zielonka. Dziś trudno byłoby ukryć, że Szymon jest synem Kamila Sipowicza, a nie Marka Jackowskiego. Podobieństwo do pisarza i poety jest bowiem ogromne. W naszej galerii pod tekstem prezentujemy, jak teraz wygląda syn Kory i Kamila Sipowicza. Co ciekawe, podobnie jak mama, Szymon także jest legendą. Nie poszedł jednak w muzykę, tylko w sport. Kiedyś w rozmowie z TVN opowiadał o swoim pierwszym profesjonalnym sprzęcie. Kupił go w Berlinie. Był tak przywiązany do tej deskorolki, że wiele osób uważało go za dziwaka! - Trzymałem ją przy piersi, nawet z nią spałem. Ojciec stwierdził, że coś jest ze mną nie tak - opowiadał Szymon Sipowicz. 

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają