Doda i Pachut

i

Autor: AKPA // Instagram/@dariuszpachut

Ulala!

Tak ukochany Dody podsumował rok. Wiemy, jak ją nazywa

2023-01-03 19:20

Doda, która minionej jesieni szukała miłości na antenie Polsatu, ostatecznie znalazła partnera tuż po zakończeniu emisji programu. Dziś tworzy szczęśliwy związek z Dariuszem Pachutem. Nowy Rok skłania wiele osób do podsumowania swojej przeszłości. Partner Dody ujawnił, jak minął mu 2022 rok, a jego lista jest naprawdę imponująca. Dodatkowo w czuły sposób wypowiedział się o Dodzie.

Dariusz Pachut to 38-letni podróżnik i ratownik medyczny, który podbił serce Dody. Mężczyzna ma dwoje dzieci z poprzedniego związku i zdarza mu się dzielić w sieci zdjęciami ze spędzonymi z nimi czasu. Nie da się ukryć, że Pachut jest wyjątkowo aktywnym człowiekiem, który na pewno długo nie usiedzi w jednym miejscu. Dowodem na to może być podsumowanie roku 2022, w którym Dariusz pochwalił się swoimi sukcesami. Wśród nich znalazły się:

- 43 loty samolotem,- 12 629 przebiegniętych, przejechanych na rowerze i przepłyniętych km,- 2 z 10 najwyższych wodospadów świata dołożone do projektu Korona Wodospadów,- 2 razy zepsuta zupa kalafiorowa?- 1 Mysza❤️Teraz mamy rok 2023?Będzie więcej wyzwań, kilometrów, trochę życiowych zmian.

A jak wy podsumujecie rok ubiegły? - spytał swoich obserwatorów partner Dody.

Nie da się nie zauważyć, że wśród wymienionych przez niego wspaniałych doświadczeń, pojawiło się odnalezienie miłości. Dariusz Pachut czule nazywa Dodę swoją "myszą". Uroczo?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany