Michał i Ada

i

Autor: Instagram @adrianna.tyszka

Wystarczyły trzy próby!

Tak wyglądał pierwszy taniec Ady i Michała z „Rolnik szuka żony”. "Matko, jak on na Ciebie patrzy" [WIDEO]

2023-07-26 12:12

Do sieci trafił filmik z pierwszego tańca Ady i Michała z programu "Rolnik szuka żony". Młodzi wybrali nieoczywistą piosenkę, rytmiczną i z energią. Widać, ze mieli przygotowany układ choreograficzny, ale podeszli do niego na luzie i z humorem - bez spinki i liczenia kroków. Internautki zwracały uwagę na ważny szczegół, który wiele mówi o uczuciach młodej pary. Oceńcie sami!

Patrząc na tę parę, trudno nie uwierzyć w teorie o tym, że życiem kieruje przeznaczenie. jeden, losowo wybrany list i miłość niemal od pierwszego wejrzenia. Ada i Michał Tyszka nie zastanawiali się zbyt długo, poszli za tym, co podpowiadały im serca. Dziś są świeżo upieczonymi małżonkami, a echa ich wesela nie milkną. Właśnie trafił do sieci filmik z ich pierwszym tańcem. internauci są zachwyceni i nie ma im się co dziwić. Ta para jest tak naturalna, ze aż miło popatrzeć. 

Pierwszy taniec Ady i Michała z "Rolnik szuka żony"

Dotąd tylko goście weselni mogli podziwiać pląsy nowożeńców. Najwyraźniej młodzi postanowili jednak podzielić się swoim szczęściem z całym krajem. Wiele osób kibicuje ich związkowi, zewsząd płyną słowa życzliwości i życzenia szczęśliwego pożycia. Podobno w planach mieli intensywne, trzymiesięczne treningi do pierwszego tańca, ale okazało się, ze wystarczyły trzy próby. I bardzo dobrze, bo dzięki temu taniec był bardzo spontaniczny, niewyuczony. Zamiast sztywności i liczenia kroków był luz i dobra zabawa. No i te spojrzenia... Uwadze obserwujących, zwłaszcza płci żeńskiej nie mógł umknąć sposób, w jaki Michał patrzył na Adę, przez cały wieczór. "Matko, jak on na Ciebie patrzy" to jeden z wielu komentarzy w tym stylu. Wiele fanek przyznało się do zazdrości, inne wspominały początki swoich małżeństw. 

Nowożeńcy wybrali niestandardową piosenkę. Tańczyli do "You can do the magic" zespołu America

To nieoczywisty wybór, ale w tym przypadku bardzo pasujący do całości obrazka. Zazwyczaj młodzi wybierają romantyczne pościelówki na pierwszy taniec, Ada i Michał tańczyli do rytmicznej piosenki z lat 80-tych. Ta piosenka jest niemal ich rówieśniczką. Ada pochwaliła się, ze to był jej pomysł i trzeba przyznać, że to był strzał w 10. Piękne słowa, niezwykle pasujące do historii miłości Ady i Michała oraz lekkość formy. Teraz już razem będą tworzyć magię!

Zobaczcie w galerii zdjęcia ze ślubu i wesela Ady i Michała

Sonda
Rolnik szuka żony. Będziesz oglądać 10. edycję programu?