Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami: Wiesława Nowobilskiego czekała wyjątkowa niespodzianka! Aż zaniemówił

i

Autor: Facebook/Taniec z Gwiazdami/Polsat

W środku podsumowanie odcinka!

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami": Wiesława Nowobilskiego czekała wyjątkowa niespodzianka! Aż zaniemówił

2022-10-10 22:02

Mówi się, że do tanga trzeba dwojga. Jednak w 7. odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" do tańca w trójkącie uczestnicy mogli zaprosić swoich najbliższych! Kogo wybrali? Widzowie mogli poznać przyjaciółkę od serca Jacka Jelonka, dynamiczną siostrę Ilony Krawczyńskiej czy babcię Karoliny Pisarek-Salli! Nie zabrakło tanecznych kroków, szerokich uśmiechów i wzruszających niespodzianek. Tę ostatnią przygotowano dla lubianego przez fanów show Wiesława Nowobilskiego. Tancerz z Białki Tatrzańskiej obchodził 53. urodziny. Śpiewali mu "Sto lat" na całą salę!

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": uczestnicy zaprosili swoich najbliższych do programu! Która para pożegnała się z programem?

W 7. odcinku 13. edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rodzinna, pełna ciepła atmosfera udzieliła się nawet jurorom! 

Rozdajemy dzisiaj te dychy jak za darmo - zażartował sobie Michał Malitowski, nagradzając występ także Marysi Sadowskiej, która była jednym z gości specjalnych odcinka.

Choć bowiem mówi się, że do tanga trzeba dwojga, dziś do programu uczestnicy mieli za zadanie zaprosić kogoś bliskiego do tanecznego trójkąta. Z okazji skorzystał Jacek Jelonek, który na parkietową partnerkę dla siebie i Michaela Danilczuka wybrał Agi, swoją przyjaciółkę. Jak zdradził, zawsze doradza jej w sprawach sercowych! 

Wydobywa ze mnie taką energię, jakiej nikt inny nie potrafi ze mnie wyciągnąć - podkreślał Jacek Jelonek, tłumacząc swój wybór. Ich występ zapewnił im gorące 40 punktów od jurorów!

Przyjaciele to rodzina, którą wybieramy sobie sami - dodawała wzruszona Izabela Janachowska.

Karolina Pisarek-Salla do "Tańca z Gwiazdami" zaprosiła babcię! "Tańczyć można w każdym wieku"

Widzowie mogli poznać w dzisiejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" także i najbliższą rodzinę Karoliny Pisarek-Salli! Pamiętacie, jak jej babcia Marylka nazywała ją "przytulisią"? To właśnie nestorka rodu modelki postanowiła ruszyć w tany z wnuczką, której gorąco kibicuje w programie.

Tańczyć można w każdym wieku - odważnie stwierdziła energiczna Pani Maryla. Jak powiedziała, tak zrobiła! Twist w wykonaniu wnuczki, babci i ich uroczego partnera poruszył także i grono jurorów. Przyznali im 34 punkty!

Jeśli się tańczy sercem, można tańczyć wszędzie - podkreślała "Czarna mamba" Iwona Pavlovic. Andrzej Grabowski prawie porwał Marylkę do tańca! Naszej uwadze nie umknął też wyraźnie wzruszony Roger Salla, który dopingował ukochaną z widowni.

Przy kolejnym występie Karolina Pisarek-Salla podzieliła się też traumatycznym wspomnieniem. Okazuje się, że jej droga do udziału w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" była dosyć wyboista. Już jako modelka musiała znieść wiele upokorzeń. Tak jak wtedy, gdy przyleciała na casting do Japonii, tylko po to, aby dowiedzieć się, że jest... zbyt obfita w kształtach jak na wymagania świata mody.

Usłyszałam, że jestem za gruba. No to powiedziałam - daj mi kilka dni, a schudnę - wspominała Karolina Pisarek-Salla. Na szczęście dziś kilogramu gubi co najwyżej podczas pełnych energii treningów na parkiecie!

Cała sala śpiewała mu "Sto lat". Wiesław Nowobilski skończył 53 lata! Towarzyszyła mu żona Basia

Oj, kiedy Wiesław Nowobilski ogłosił, że do 7. odcinka "Tańca z Gwiazdami" zaprosił swoją ukochaną żonę, Barbarę, tego to widzowie się nie spodziewali!

Na potańcówkach to nie podpieraliśmy ścian - z uśmiechem dodawał jeden z ulubieńców fanów show!

Sztylety w tej rodzinie są dwa - komentował tę wybuchową mieszankę energii na parkiecie Andrzej Piaseczny. W dostrzeżeniu tego żywiołu nie przeszkodził mu nawet smakowity tort... Za swój występ duet z Podhala i ich taneczna towarzyszka zgarnęli 33 punkty. 

Kciuki za swoich rodziców trzymały oczywiście pociechy Wiesława Nowobilskiego! Na widownię przybyli w tradycyjnych, góralskich strojach.

30 lat ich już tak widzimy tańczących - z zawadiackim uśmiechem komentował syn roztańczonego kierownika budowy. Musimy przyznać, prawdziwy przystojniak!

Ilona Krawczyńska zatańczyła w trójkącie z siostrą. Milena mogłaby by być jej bliźniaczką!

Ilona Krawczyńska do udziału w parkietowych zmaganiach zaprosiła z kolei swoją siostrę, Milenę. Okazało się, że nie był to pierwszy wspólny występ w wykonaniu Pań, które już w dzieciństwie próbowały swoich sił w zespole tanecznym "Świerszcz". Musimy przyznać, na parkiecie Panie były łudząco podobne!

Podwójny wulkan energii - komentowała Izabela Janachowska. Za ten występ Paniom udało się otrzymać aż 39 punktów.

7. odcinek "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami": która para odpadła?

Choć widzowie dopiero co mieli okazji bliżej poznać Karolinę Pisarek-Sallę, a także jej najbliższych, decyzją widzów to właśnie ona, oraz jej taneczny partner, Michał Suryś, musieli opuścić program. Podziękowała zarówno ukochanej babci, jak i mężowi, oraz oczywiście widzom. Konkurencja na parkiecie wciąż się zaostrza!

Komu Wy kibicujecie najbardziej? Ten odcinek obfitował w emocje! Zostały już tylko cztery pary, które zawalczą o zdobycie Kryształowej Kuli w 13. edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Niedawno telewizja Polsat obchodziła w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" swoje 30-lecie! Zobaczcie więcej ujęć z odcinka w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Oglądasz 13. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"?
Czy nad programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wisi fatum? I #HOT
Nasi Partnerzy polecają