Testerka spróbowała faworków od Magdy Gessler. Aż oczy wychodzą z orbit na widok ich ceny!!!

2023-01-26 19:30

Nadchodzi Tłusty Czwartek - dzień, w którym "bezkarnie" będziemy raczyć się pączkami i faworkami. Znana z Tik Toka testerka Aga, która prowadzi kanał @AGATESTUJE_ odwiedziła cukiernię Magdy Gessler i kupiła paczkę faworków. Nie zniechęciła jej nawet kosmiczna cena, na widok której niejednemu oczy wyjdą z orbit. Testerka nie kryje jednak swojego rozczarowania ich smakiem.

Testerka spróbowała faworków od Magdy Gessler. Aż oczy wychodzą z orbit na widok ich ceny!!!

i

Autor: Instagram Testerka spróbowała faworków od Magdy Gessler. Aż oczy wychodzą z orbit na widok ich ceny!!!

W dobie szalejącej inflacji podrożało niemal wszystko i to często nawet kilkukrotnie. U Magdy Gessler nigdy nie było tanio - ostatnio wielkie kontrowersje budziła gigantyczna cena jagodzianki, za którą trzeba zapłacić kilka razy więcej niż w piekarni. Mimo cen, które odstraszyłyby niejednego człowieka, w każdy Tłusty Czwartek przed cukiernią "Słodki Słony" ustawiają się gigantyczne kolejki, które często ciągną się przez dwie przecznice.

ZOBACZ: Warszawska BOHEMA w gigantycznej kolejce po pączki od Gessler [ZDJĘCIA]

Tym razem cukiernię gwiazdy TVN odwiedziła @AGATESTUJE, która swoimi wrażeniami o smaku faworków Magdy Gessler podzieliła się na Tik Toku. Agnieszka kupiła jedno opakowanie faworków za 90 złotych. W tym miejscu warto wspomnieć, że kilogram kosztuje aż 190 złotych! Testerka była zachwycona wyglądem faworków, które pięknie błyszczały.

- Panie w sklepie powiedziały, że są posypane srebrem - tłumaczy Agnieszka.

Testerka, która przed spróbowaniem faworków nazwała je "cudem", nie była już tak nimi zachwycona, gdy je zjadła.

- Jeżeli chodzi o dobre jedzenie, to nie usłyszycie ode mnie, że coś jest za drogie, bo wiadomo - jakość kosztuje. Jednak po tych faworkach w cenie 190 zł za kilogram spodziewałam się bardziej delikatnego i mniej zbitego ciasta [...] Po takiej cukierni spodziewałam się czegoś więcej - skwitowała Aga, która przyznała faworkom od Magdy Gessler ostateczną ocenę 7/10.

Jej recenzja wywołała burzliwą dyskusję wśród internautów, którzy są wręcz oburzeni ceną faworków od Gessler.

"U nas po 80 zł/kg i myślałam, że powariowali"; "Przez gardło by mi nie przeszły za taką kasę"; "Ja wszystko rozumiem, ale faworki są z pięciu składników. Na miłość boską… za co tu płacić aż 190 zł" - czytamy w popularnych komentarzach.

A wy co myślicie o takiej cenie za faworki?

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki