The Voice of Poland: Justyna Steczkowska została pomylona z blogerką modową. Jak zareagowała? Nagranie szokuje

i

Autor: mat.prasowe

To trzeba zobaczyć!

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska została pomylona z blogerką modową. Jak zareagowała? Nagranie szokuje

2022-10-01 20:40

Justyna Steczkowska (50 l.) to jedna z najbardziej utalentowanych, znanych i stylowych wokalistek w Polsce. Nie ma się więc czemu dziwić, że trenerka "The Voice of Poland" została wzięta za blogerkę modową. Gwiazda podzieliła się zabawną anegdotką z przeszłości na planie programu. Okazuje się, że młoda fanka, kiedy dowiedziała się, ile lat ma piosenkarka, była w szoku! Więcej zobaczycie na poniższym nagraniu.

Justyna Steczkowska dzieli się zabawną anegdotką z przeszłości. Jurorkę "The Voice of Poland" pomylono z blogerką modową! Mamy nagranie reakcji wokalistki

Justyna Steczkowska w roli trenerki w programie "The Voice of Poland" pomaga rozwinąć talent muzyczny uczestnikom show. Piosenkarka zdecydowanie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych diw polskiej estrady, także dzięki swojej młodzieńczej energii i żywiołowości. Upływ lat nie ma tu nic do tego, czego najlepiej dowodzi zabawna anegdotka, jaką właśnie podzieliła się wokalistka.

Justyna Steczkowska, którą widzowie będą mogli oglądać dziś w kolejnym etapie nowego sezonu "The Voice of Poland" - słynne bitwy to jeden z najważniejszych elementów show - została wzięta przez nastoletnią pasażerkę linii lotniczych za... znaną blogerkę modową. Gwiazda postanowiła potraktować to jako komplement, podkreśliła jednak, że nie jest już w wieku, w którym prowadzi się blogi. To nieco zbiło z tropu młodą fankę, która kiedy dowiedziała się, ile piosenkarka ma lat, odrobinę się zdziwiła.

Jak bardzo, możecie zobaczyć na poniższym nagraniu! 

Lecę kiedyś samolotem, to było z osiem lat temu. Podchodzi do mnie młoda dziewczyna, myślę nastoletnia, i mówi: Ej, ty, nie jesteś jakąś znaną blogerką modową? - zdradziła na planie muzycznego programu Justyna Steczkowska.

Nie kochanie, w moim wieku ludzie już blogów nie piszą - zakomunikowała zaskoczona wokalistka.

To ile masz lat? - zapytała nieznajoma dziewczyna.

Czterdzieści dwa - takiej odpowiedzi Justyny Steczkowskiej młoda fanka się nie spodziewała!

Justyna Steczkowska została pomylona z blogerką modową

W roli trenerki w show "The Voice of Poland" w tym sezonie zadebiutowała także Lanberry. Jak oceniają ją uczestnicy programu, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor i Roksana Węgiel? Pisała dla nich teksty piosenek! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Jak oceniasz Justynę Steczkowską w roli trenerki w "The Voice of Poland"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają