Kayah płaci za błędy. Kompletnie ją ignorują! Nawet nie patrzy im w oczy

i

Autor: AKPA/Piętka

Traktują ją jak powietrze

Kayah płaci za błędy. Kompletnie ją ignorują! Nawet nie patrzy im w oczy

2022-10-01 17:30

Kayah (54 l.) na własnej skórze przekonała się, dlaczego lepiej nie drażnić lwa... Gwiazda kazała jakiś czas temu "nie zes** się" fotoreporterom, którzy liczyli na kilka dodatkowych ujęć wokalistki podczas festiwalu w Sopocie. Ta jednak wolała zasłonić się torebką, a nawet zadać nią kilka ciosów! Zakulisowe medialne niesnaski nie zakończyły się na jednym incydencie. Teraz paparazzi ignorują piosenkarkę! Choć pojawiła się w intensywnych różach podczas gali Woman of Power, nie poświęcili jej nawet chwili uwagi. Zawstydzona, nawet nie patrzyła im w oczy... Czy konflikt uda się zażegnać?

Kayah kazała fotoreporterom "nie ze** się". Teraz płaci za błędy. Traktują ją jak powietrze!

Gwiazdy rodzimego show-biznesu, jak i paparazzi funkcjonują w pewnej zależności od siebie. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie zdarzy się, że komuś nie puszczą nagle nerwy. Tak było w przypadku niecodziennego zachowania Kayah podczas tegorocznej edycji festiwalu w Sopocie. Piosenkarka, która do nadmorskiej miejscowości przybyła, aby uświetnić muzyczny spęd i swoim koncertem, choć zazwyczaj chętnie pozuje do zdjęć, tym razem wybitnie nie była w nastroju na nie.

Zasępiona gnała przed siebie, zasłaniając się torebką, której nie zawahała się też użyć przeciwko zgromadzonym na miejscu fotoreporterom. To nieszczególnie przypadło im do gustu, podobnie jak wulgarne słowa, które Kayah skierowała do nich w następnej kolejności.

Nie zesr** się - dała upust emocjom wyraźnie poirytowana gwiazda. Warto wspomnieć, że Kayah, choć potrafi dosadnie wyrazić własne zdanie, nie należy do sław o aż tak wybuchowym charakterze. Tym większe było więc zdziwienie fotografów, którzy liczyli na kilka dodatkowych ujęć wokalistki. Polecenie wydane przez piosenkarke wzięli sobie jednak do serca!

Na ile mocno, Kayah przekonała się podczas gali Woman of Power, na której pojawiła się m.in. Jolanta Kwaśniewska, oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Choć wokół Pań aż roiło się od fotoreporterów, skradającą się z boku wokalistkę traktowali niczym powietrze udając, że jej nie widzą. A to wszystko pomimo bardzo ciekawej stylizacji, utrzymanej w kolorach fuksjowego, intensywnego różu, uzupełnionej o trafnie dobrane dodatki - srebrną torebkę i kolorowe, opalizujące szpilki.

Sama Kayah zdawała się być także boleśnie świadoma swojej "wojny" z fotoreporterami. Starannie unikała ich wzroku, a na galę skromnie weszła szybkim krokiem w towarzystwie koleżanki. Oj, tak to jest, kiedy się człowiek nie ugryzie w język w porę... Myślicie, że zażegnają konflikt do końca roku?

Jak Kayah dba o to, aby nadal lśnić na scenie? Zobaczcie jej ulubione triki na piękne nogi w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Lubisz muzykę Kayah?
Justyna Steczkowska została pomylona z blogerką modową
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany