SPECJALNY PRZEPIS

Jolanta Kwaśniewska gotuje dla uchodźców. Nawet przy garach wygląda zjawiskowo [GALERIA]

2022-09-26 17:28

Jolanta Kwaśniewska ma gest! Była pierwsza dama bez oporów ruszyła do Medyki blisko granicy z Ukrainą, gdzie z przyjemnością gotowała przysmaki dla uchodźców. Do tego jak zwykle wyglądała wspaniale! Zobaczcie niecodzienne zdjęcia Jolanty Kwaśniewskiej!

Punkt pomocy humanitarnej fundacji Wolne Miejsce w Medyce nie przestaje wspierać osób, które wojna na Ukrainie zmusiła do opuszczenia kraju. Ich działania wsparła Jolanta Kwaśniewska, która pojawiła się na miejscu, by gotować ciepłe posiłki dla uchodźców. W wielkiej kadzi mieszała gorącą zupę, a później osobiście nalewała porcje do jednorazowych miseczek, ozdabiała wszystko świeżymi ziołami i rozdawała głodnym. Promienny uśmiech nie schodził jej z twarzy! Jak widać, mimo upływu lat, była pierwsza dama uwielbia pomagać innym. Na miejscu pojawiła się w bardzo modnej kurtce w beżowym kolorze i kapturze bujnie obszytym puszystym futrem. Wyglądała naprawdę wspaniale! Jak zwykle miała też idealnie ułożoną, krótką fryzure pełną czerwonych pasemek. Aż trudno uwierzyć, że żona Aleksandra Kwaśniewskiego ma już 67 lat.

Tak wygląda miłość Kwaśniewskich

Sprawdź: Ewa Minge ubierała Kwaśniewską i Kaczyńską. Po latach zdradza ich sekrety

Od dawna angażuje się w wiele akcji charytatywnych, a sama założyła w 1997 roku fundację Porozumienie Bez Barier, która pomaga osobom starszym i szerzy wiadomości na temat tzw. jesieni życia. Dzięki działalności fundacji seniorzy mogą utrzymywać kontakt z młodszymi osobami, daje im poczucie przynależności i pomaga żyć aktywnie. Jolanta Kwaśniewska zawsze jest gotowa wesprzeć potrzebujących, niezależnie od pochodzenia czy wieku, a do tego cały czas pozostaje elegancka i uśmiechnięta! To prawdziwy wzór do naśladowania. 

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ, JAK GOTUJE JOLANTA KWAŚNIEWSKA

Sonda
Lubisz Jolantę Kwaśniewską?
Nasi Partnerzy polecają