Jerzy Stuhr nie czuje się winny

i

Autor: Art Service

Szokujący pomysł

To dopiero skandal! Jerzy Stuhr będzie zarabiać na pijackim rajdzie. Kwota zwala z nóg

2023-07-28 4:30

To aż nie do wiary! Jerzy Stuhr (76 l.) spowodował wypadek samochodowy po pijaku i przyznał się do winy, ale teraz uważa, że "nic złego nie zrobił" i użala się nad sobą. A gdyby tego było mało, postanowił na swoim pijackim wybryku zarobić. Aktor postanowił spisać pamiętniki, w których przedstawi swoją wersję alkoholowych zdarzeń. Wiemy, ile może na tym zarobić.

To dopiero skandal! Jerzy Stuhr będzie zarabiać na pijackim rajdzie. Kwota zwala z nóg

Jerzy Stuhr udzielił właśnie wywiadu, który czytać można jedynie łapiąc się za głowę z niedowierzania, co też plecie aktor. Gwiazdor kina jesienią ub.r. wsiadł za kółko mając w organizmie 0,7 promila alkoholu. Zahaczył autem motocyklistę, a później odjechał z miejsca zdarzenia. Za swój wybryk został skazany przez sąd. Wtedy bił się w pierś. Ale teraz, po kilku miesiącach, zmienił zdanie. Właśnie ogłosił, że „czuje się niewinny”, że „nic nie zrobił, prokuratura się na niego uwzięła, a całe zdarzenie, choć w rzeczywistości mogło skończyć się tragedią, dla niego było… „kompletną błahostką”.

Jerzy Stuhr opisze swój pijacki rajd

Jerzy Stuhr zapowiedział, że wydarzenia z jesieni opisze w nowej książce. I to ze szczegółami.

- W Wydawnictwie Literackim z końcem listopada wyjdą moje pamiętniki, w których odniosę się do tego oficjalnie. Tragedia zacznie się w dniu, w którym straciłem prawo jazdy ogłosił w rozmowie z Plejadą.

Ile Jerzy Stuhr zarobi na swoim wypadku?

Za wydanie książki już na „dzień dobry” Jerzy Stuhr zarobi nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, które są zaliczką, a jeśli pozycja będzie się dobrze sprzedawać, co kilka miesięcy będą spływać do niego kolejne kwoty wynagrodzenia.

Może wtedy Stuhr będzie miał środki, by zapłacić zasądzone kary, od których próbował się odwoływać. Mowa o 12 tys. zł grzywny, 6 tys. zł, które ma wpłacić na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej i 4 tys. zł kosztów sądowych. Aktor uchyla się od odpowiedzi, czy już uregulował płatności.

Kupicie pamiętniczki Jerzego Stuhra?

Sonda
Jak oceniasz postawę Jerzego Stuhra po wypadku?
Listen on Spreaker.