To już prawdziwa wojna. Weronika Rosati chce pozwać Kingę Rusin. Nowe fakty

2021-04-29 5:30
Weronika Rosati, Kinga Rusin
Autor: Akpa Weronika Rosati, Kinga Rusin

Niefortunna zaczepka koleżanki z mediów może skończyć się w sądzie. Weronika Rosati (37 l.) wspomniała w wywiadzie zeszłoroczną imprezę, na której Kinga Rusin (50 l.) balowała z największymi gwiazdami Hollywood, po czym pochwaliła się tym w internecie. Dziennikarka szybko odwzajemniła jej pięknym za nadobne i przypomniała znajomość aktorki z oskarżonym o molestowanie i gwałty producentem filmowym. I się zaczęło… Weronika Rosati zapowiedziała, że oddaje sprawę zaczepki Kingi Rusin w ręce prawników.

W związku z odbywającą się w tym tygodniu galą rozdania Oscarów Weronice Rosati przypomniało się, jak przed rokiem Kinga Rusin pochwaliła się w sieci imprezą w gronie największych światowych gwiazd. Opublikowała wówczas też zdjęcie z Adele.

NIE PRZEGAP: Ale wpadka! Kasia Cichopek chciała pokazać jak ćwiczy. Nagle wszyscy zobaczyli TO! [ZDJĘCIA]

– Moja przyjaciółka pracowała przy tej imprezie i była trochę zła, kiedy to wszystko zobaczyła. Wszystkim zabierają telefony na takich imprezach. Zresztą nie tylko na imprezach – powiedziała Plejadzie Rosati. – Tutaj gapienie się na gwiazdę jest postrzegane jako szczyt chamstwa – dodała. 

Kinga Rusin się wściekła.

„Weroniko, nie powielaj/nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych. Sama publicznie walczysz z oszczerstwami i manipulacjami na swój temat, więc nie wiem, dlaczego tak postępujesz” – zaczęła łagodnie swój wpis na Instagramie, po czym wypomniała aktorce znajomość ze skazanym za gwałty producentem filmowym.

Mężczyzna przez lata wykorzystywał seksualnie aktorki.

„To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam twojego życia, mimo iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też twojej relacji z Herveyem Weinsteinem – wypaliła Kinga Rusin. 

Zobacz więcej TUTAJ: Wielka wojna na salonach! Weronika Rosati i Kinga Rusin stały się dla siebie wrogami numer jeden

Weronika Rosati mocno się zdenerwowała. Właśnie zapowiedziała kroki prawne.

– Sprawę wpisu na Instagramie Kingi Rusin na mój temat przekazałam moim prawnikom i oni zdecydują, co dalej z tym zrobić. Ja obecnie nie mam czasu na dyskusje na takim poziomie, bo jestem zajęta próbami i przygotowaniami do nowej, międzynarodowej produkcji – powiedziała Pudelkowi Weronika Rosati.

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Kasprzyk w niebezpieczeństwie. Wakacje zamieniły się w koszmar. Aktorka drży o życie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE