Tomasz Kot gra z hollywoodzką pięknością Diane Kruger

i

Autor: Akpa Tomasz Kot gra z hollywoodzką pięknością Diane Kruger

Tomasz Kot z piękną blondynką u boku. To światowej sławy aktorka! Co z tego będzie?

2022-02-22 5:41

Tomasz Kot (45 l.) po sukcesie oscarowej „Zimnej wojny” był rozchwytywany. Przed aktorem otworzyła się furtka do międzynarodowej kariery. Niestety, pandemia pokrzyżowała mu plany. Na szczęście zła passa została przerwana. Gwiazdor gra w najnowszej produkcji „Joika” u boku hollywoodzkiej sławy Diane Kruger (46 l.). Szczegóły projektu owiane są tajemnicą, ale nam udało się je poznać.

Po sukcesie „Zimnej wojny” Tomasz Kot miał zagrać w filmie o Jamesie Bondzie, przygotowywał się też do roli geniusza Nikoli Tesli. Niestety, koronawirus przerwał pracę na planie tego drugiego filmu, a do angażu w Bondzie nie doszło z powodu nieporozumień między producentem a reżyserem. Wreszcie złą passę udało się odczarować. Kota zobaczymy w filmie inspirowanym życiem amerykańskiej tancerki baletowej Joy Womack – pierwszej Amerykanki w historii, która dostała się do prestiżowej akademii baletu przy Teatrze Bolszoj. Zagra ją Talia Ryder (20 l.). W filmie występuje też Diane Kruger, a partneruje im właśnie Tomasz Kot.

Zdjęcia już się zaczęły w Warszawie. Polscy aktorzy grają Rosjan, a Warszawa... Moskwę. Jak udało nam się dowiedzieć, Amerykanie są zachwyceni polskimi filmowcami.

Zaskoczył ich profesjonalizm naszej ekipy. Zatem jest szansa, że takich międzynarodowych produkcji z polskim udziałem będzie coraz więcej – dodaje nasz informator. 

Nie wiadomo jeszcze na kiedy zaplanowana jest premiera filmu. Z pewnością będzie to jednak obraz warty uwagi.

Sonda
Wolisz psy czy koty?