Top Model 5, odc. 2. Nie-twarzowe dziewczyny

2015-09-15 0:33

Nie wszystkim pisana jest kariera modela/modelki. Jednak chętnych do paradowania po parkiecie nie brakuje. Za nami drugi odcinek Top Model. Było ładnie, ale i zaskakująco nieatrakcyjnie.

Program zaczął się od występu Michaela. Piłkarza, którego karierę w polskiej Ekstraklasie przekreśliła kontuzja. Chłopak odbił bezbłędnie 10 razy piłkę głową i przeszedł dalej. Zaraz za nim pojawiła się słodka, 17-letnia Karolina. -Uśmiechasz się jak na konkursie lata z radiem - kpił Tyszka. Ale dziewczyna ujęła jurorów skromnością. Jej buzia aniołka skruszyła uch serca i Karolina również dostała szansę.

Do Top Model zgłosił się też Samuel. Bardzo głęboko wierzący chłopak przyszedł sprawdzić czy nada się na modela. Dostał szansę. Na castingi zgłosiło się wiele dziewczyn. Część z nich była bardzo atrakcyjna. Miała piękne ciała, ale niekoniecznie twarze. Jednak one też dostawały sznasę.

Siłę marzeń uczestników kjurorzy sprawdzili w Iławie. Młodzi ludzie musieli zawalczyć o wzięcie udziału w pierwszym pokazie mody. Ten kto pierwszy przepłynął jezioro otwierał pokaz.

Michael piłkarz! Przystojniak? 󾌵Posted by Top Model TVN on 14 września 2015

Uczestnikom poszło całkiem zgrabnie. Zwycięzcy pokazu Karolina i Janek spali w 5-gwiazdkowym hotelu. Reszta uczestników musiała walczyć o łóżka. Wieczorem jurorzy obradowali kogo wyrzucić z programu. Ale kto odpadnie dowiemy się za tydzień.

Zobacz: Top Model 5, odc. 2. Zapis relacji na żywo

Najlepsze wideo: tv.se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE