Top Model 5, odcinek 2. Joanna Krupa walczy z polskim słowem!

2015-09-14 16:29

Joanna Krupa miała ogromny problem z wymową pewnego polskiego słowa... Nie było ono jednak skomplikowane! Modelka nie była w stanie poradzić sobie z wymową słowa "wieś". - Ty jesteś zświ - próbowała. Reszta jury miała z niej niezły ubaw!

Joanna Krupa od pierwszej edycji programu Top Model. Zostań modelką miała problemy z wymową. Wiemy, że pobierała lekcje języka polskiego, ale zatrudnienie jej w programie wyszło wszystkim na dobre - dzięki niej wszyscy Polacy wiedzą, że jest program "Tap Madl" na antenie telewizji TVN. W Top Model 5, odc. 2 Joanna Krupa będzie miała problem z pewnym słowem. Nie będzie ono jednak trudne ani długie.

- Ze świ, tak? Jesteś z małej świ? Jak to się wymawia - pytała.
- Ze wsi - służył radą Dawid Woliński.
- Jak? Siwi? Wśi? - próbowała różnych kombinacji Krupa. Na szczęście w końcu się udało, choć wszyscy mieli niezły ubaw. Joanna Krupa lepiej już radziła sobie ze "Szczebrzeszynem" i "Wilczkowicami Średnimi".

Pozostali członkowie jury chętnie jej pomagali w skomplikowanej wymowie polskich słów. Dobrze mieć taką pomoc! Przypominamy, że w jury zasiadają: Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, a program prowadzi Michał Piróg (do spółki z Krupą).

Zobacz: Top Model 5. Co ma wspólnego religia z modą?

I jak tu jej nie kochać... ❤❤❤Posted by Top Model TVN on 13 września 2015
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE