Top model: Córka Kalibabki znów podpadła. Zadbała tylko o siebie?

2020-10-14 22:52
Top model: Córka Kalibabki znów podpadła. Zadbała tylko o siebie?
Autor: Instagram @topmodelpolskatvn Top model: Córka Kalibabki znów podpadła. Zadbała tylko o siebie?

Kolejny odcinek "Top model" to wielkie emocje, które widzowie zobaczyli na ekranie. Poprzeczka postawiona jest coraz wyżej. W tym odcinku do wygrania był immunitet. Gracja Kalibabka bardzo chciała zdobyć nagrodę. W drodze na szczyt córka Kalibabki chyba znów podpadła...

Na pierwszy ogień - sesja w teatrze. Modele i modelki pozowali na wysokości. Podwieszeni pod sufitem na czarnych wstęgach wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Pozowali w parach. Największe zaskoczenie to Łukasz i Gracja Kalibabka, córka Tulipana. Chłopak ocenił koleżankę: - Z Gracją nie mam jakiegoś świetnego kontaktu - wyznał Łukasz Bogusławski, którego jurorzy połączyli w parę z córką Kalibabki. Gracja nie współpracowała z Łukaszem. Zadbała przede wszystkim o siebie, jednak zauważyła, że coś nie gra: - Kurczę, kampania perfum, musi być sensualne zdjęcie, musi być kontakt między osobami, u nas tego kontaktu praktycznie nie było - switowała.

Zobacz: Julia Wieniawia zazdrości piersi Gracji Kalibabce z "Top model"

W innym wyzwaniu "na wodzie", w którym uczestnicy "Top model" mogli zdobyć immunitet, Gracja też postanowiła zabłysnąć: - Mam nadzieję, że wygram to wyzwanie. Niestety immunitet zdobyła Patrycja. Z kolei Ernest, Weronika i Gracja wezmą udział w specjalnym pokazie przygotowanym przez Kasię Sokołowską.

Sprawdź: Córka Kalibabki dostała pierwsze ostrzeżenie. Takie rzeczy są NIEDOPUSZCZALNE

W trzecim zadaniu modelka również postanowiła dać z siebie wszystko. Niestety, Michał Piróg i realizatorzy nagrania na siłowni nie byli zadowoleni z jej podejścia i zbyt kokieteryjnych gestów. To nie pierwsze negatywne słowa pod jej adresem. Wcześniej fani mieli jej wiele do zarzucenia. Jak poszło jej na panelu? - Nie przekonujesz mnie w tym filmie, chciałaś być zbyt seksi, - Widać, że bardzo się przejmujesz jak wyglądasz - oceniali. Co sądzicie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE