Top Model: uczestników czekała niespodzianka. Długo na to czekali! Oni nie wiedzą, że tu będziecie

i

Autor: Facebook/Top Model/TVN

Tego się nie spodziewali!

"Top Model": uczestników czekała niespodzianka. Długo na to czekali! "Oni nie wiedzą, że tu będziecie"

2022-11-02 23:34

11. edycja "Top Model" powoli dobiega końca. A to oznacza, że topnieje grono uczestników! Kto zostanie kolejną lub kolejnym top model? Tym razem program musiała opuścić... Tego dowiecie się poniżej! Na planie pojawili się też specjalni goście. Uczestników odwiedziły ich rodziny - niestety, tylko Klaudia stała w tłumie sama jak palec. Jak tłumaczyła, miała trudne dzieciństwo. Bolesne doświadczenia potraktowała jednak jako lekcję. Marcin Tyszka miał dla niej coś na pocieszenie!

"Top Model": kto pojedzie na Fashion Week? Wielkie emocje w domu modeli

Jesteśmy coraz bliżej końca 11. edycji "Top Model". Uczestnicy, których grono regularnie topnieje, musieli zmierzyć się z kolejnymi zadaniami. Emocje wciąż rosły - zajadający lody Borys i Martyna snuli już domysły, kto z nich uda się na wyczekiwany Fashion Week. Klaudia zaczęła z kolei obawiać się, że to może być już końcówka jej przygody z programem.

Z kolei Maciek i Michalina zakończyli spory z ostatniego odcinka i znów gruchali jak słodkie gołąbki, zamknięci w... łazience. Niemal przyłapano ich na gorących pocałunkach! Wygląda na to, że ta znajomość nadal się rozwija.

Trudne chwile Klaudii w "Top Model". Nikt z rodziny nie pojawił się na pokazie, aby ją wesprzeć. "Wiedziałam, że tak będzie"

Trenerzy uczestników przygotowali dla nich także niespodziankę! Modele i modelki nagrywając kolejne odcinki, tęsknili za bliskimi. Ich rodziny zaproszono więc na plan "Top Model". Uczestników nie uprzedzono, że będą oglądać pokaz z ich udziałem z widowni. Nie obyło się bez wyrazów zachwytu!

No szczęka mi opadła. Świetna kreacja - dodawał rozentuzjazmowany mąż Martyny.

Smutne chwile czekały tylko Klaudię, której jako jedynej nie odwiedzili bliscy, aby ją wesprzeć. Uczestniczka już wcześniej między słowami dawała do zrozumienia, że miała bardzo trudne dzieciństwo. Musiała... kraść jedzenie ze szkolnej stołówki, aby nie chodzić głodna. Serce pęka.

Nie spodziewałam się, że ktoś się pojawi. Wiedziałam, że tak będzie. Mimo tego dziwnie mi z tym było - komentowała szczerze Klaudia, starając się zachować dobrą minę do złej gry.

Swoim dzieciom dam wszystko, co mogę i nie pozwolę aby się czuły, tak ja ja dzisiaj - dodawała jednak z animuszem. Dzielna! Na szczęście z odsieczą nadszedł Marcin Tyszka. Fotograf zaaranżował telefoniczną rozmowę Klaudii z jej bratem!

Martyna pożegnała się z "Top Model". "Wszyscy wierzymy w Ciebie"

Zasady programu są nieubłagane - w każdym odcinku musi odpaść kolejny uczestnik. Tak było i tym razem... Z programem pożegnała się Martyna, pierwsza uczestniczka plus-size w show. Słowa wsparcia skierował do wzruszonej dziewczyny Dawid Woliński.

Wyniesiesz z tego programu wiele cennych rzeczy. Wszyscy wierzymy w Ciebie i trzymamy za Ciebie kciuki - dodawał projektant. Oj. aż polały się łzy...

Sonda
Oglądasz "Top Model"?
FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
Nasi Partnerzy polecają