Iwona Pavlovic kończy 60 lat! Szczęście odnalazła dopiero u boku drugiego męża. Pierwszy... wymienił ją w tydzień na inną kobietę

i

Autor: AKPA/Kurnikowski/Instagram/Iwona Pavlovic

Wszystkiego tanecznego!

Iwona Pavlovic kończy 60 lat! Szczęście odnalazła dopiero u boku drugiego męża. Pierwszy... wymienił ją w tydzień na inną kobietę

2022-11-02 18:15

Jurorka "Tańca z Gwiazdami", barwna osobowość i taneczna ekspertka - dziś Iwona Pavlovic obchodzi 60. urodziny! Okazuje się, że jej życie było pełne niespodziewanych zwrotów akcji. Aby odnaleźć szczęście, musiała wiele zaryzykować, w tym również swoje pierwsze małżeństwo. Były mąż nie czekał jednak zbyt długo, aby się pocieszyć po ich rozstaniu... Już tydzień później do domu tancerki wprowadziła się inna kobieta. Ta historia szokuje!

Iwona Pavlovic obchodzi 60. urodziny. Tego nie wiecie o jurorce "Tańca z Gwiazdami"!

Iwona Pavlovic od początku była jedną z największych gwiazd w "Tańcu z Gwiazdami". Jurorka o barwnej osobowości i silnym temperamencie bez ogródek mówi, co myśli, a jej czujne oko wyłapie nawet najmniejszy błąd na parkiecie! Jurorka nie raz udowodniła jednak, że na taniec nie patrzy wyłącznie przez pryzmat technicznych błędów, ale także jego energii i uczuć, jakie jest w stanie przekazać. 

Prywatnie okazuje się jednak, że w życiu Iwony Pavlovic, która 2 listopada obchodzi urodziny - dziś kończy 60 lat! - nie brakowało zawirowań. Nie mówimy tu wcale o piruetach w walcu. Znacie powiedzonko, "uważaj, jak tańczysz"? Jurorka "Tańca z Gwiazdami" faktycznie bywała i na śliskich, życiowych parkietach...

Iwona Pavlovic pierwszego męża poznała jako 15-latka. Razem stawiali pierwsze kroki w tańcu

Swoją przygodę z tańcem towarzyskim Iwona Pavlovic rozpoczęła jeszcze jako 15-latka. Od początku czuła w sobie pasję, a jej taneczne umiejętności pomógł oszlifować jej parkietowy partner, Arkadiusz Pavlovic. Wkrótce stało się jasne, że emocje między parą tancerzy wykraczają poza układy choreograficzne. Zostali parą, a następnie wzięli ślub.

Już na pierwszym obozie zwróciliśmy na siebie uwagę. Najpierw był taniec, potem pojawiło się uczucie. (…) Dużo mu zawdzięczam. To jedna z nielicznych osób, którym nie brakuje cierpliwości. Starannie szlifował nasze układy. Dłubał krok po kroku, żeby wydłubać zwycięstwo - zwierzała się w rozmowie z "Super Expressem" Pavlovic.

Sielanka, choć trwała aż 19 lat, zaczęła się jednak powoli kończyć. Poznany w młodym wieku przez tancerkę mąż i ona zaczęli się od siebie oddalać. W końcu przyszła jurorka "Tańca z Gwiazdami" zakochała się w innym. Kiedy postanowiła odejść, rozpętała się medialna burza.

Iwona Pavlovic odeszła do innego. Mąż miał mieć kochanki

Choć to Iwona Pavlovic pierwsza znalazła nowe uczucie, były mąż nie zwlekał zbyt długo z pocieszeniem się po jej odejściu. Już tydzień po wyprowadzce Pavlovic z domu pojawiła się w nim inna kobieta! Okazuje się także, że nie była pierwsza.

Arek żył swoim życiem i w momencie jak się zakochałam, to ja tylko odeszłam, a media rozbuchały, że to ja ta niedobra. (...) To, że Arek funkcjonował wcześniej w różnych związkach, to było ok, ale kiedy ja powiedziałam, że odchodzę, to już jestem niegrzeczną dziewczynką. Ja też wiedziałam o tych związkach, ale mieliśmy partnerski fajny układ - wyznawała zaskakująco w rozmowie z "Super Expressem".

Dziś jednak, jak podkreślała w wywiadach, nie żywią do siebie urazy, a także mają mieć poprawny kontakt. Oboje poznali także swoich nowych partnerów. Kilkanaście miesięcy po sfinalizowanym w 2008 roku rozwodzie Iwona Pavlovic powiedziała "tak" Wojciechowi Oświęcimskiemu, z którym są razem do dziś. Choć nie doczekali się wspólnych dzieci, Iwona Pavlovic otoczyła miłością trzech synów męża z jego poprzedniego związku. Dziś jest już "przyszywaną" babcią!

Myślę, że wspaniale się uzupełniamy. Nierzadko bywam rozmarzona i wtedy pędzę jak jakaś chmura na niebie, ale w gruncie rzeczy jestem racjonalistką twardo stąpającą po ziemi. Jestem konkretna, działam szybko, nie odkładam niczego na później - komplementowała męża w rozmowie z Vivą!.

Wojciech Oświęcimski towarzyszył Iwonie Pavlovic również podczas finału 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zawsze stara się być u boku swojej ukochanej! Życzymy wielu lat w szczęściu.

Sonda
Czego życzyłbyś/aś Iwonie Pavlovic na urodziny?
Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!
Nasi Partnerzy polecają