"Top model" powraca. Jak zmieniły się uczestniczki poprzednich edycji? [ZDJĘCIA]

2018-08-30 13:23

Po dwóch latach przerwy do TVN wraca "Top model". W VII edycji show dla początkujących modelek i modeli na pewno nie zabraknie prawdziwych perełek. W poprzednich edycjach mogliśmy oglądać ciekawe osobistości, które zaistniały potem na wybiegach podczas pokazów mody na całym świecie. Były też takie modelki, które zrezygnowały z kariery i zajęły się inną pracą. Sporo z nich założyło także rodziny. Część rozegrała się także w "Playboyu" i "CKM".

Poprzednie edycje "Top model" wygrywali: Paulina Papierska (urodziła syna i mieszka w Norwegii), Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osuenhe „Osi” Ugonoh, Radosław Pestka (ujawnił, że jest gejem) i Patryk Grudowicz. Nie trzeba było jednak wygrać show, by zaistnieć potem w mediach.

Ostatnio w programie "Mistrzowskie cięcie" wystąpiła Gabriela Pacholarz (II edycja), która jest fryzjerką. Włosy ścina także Zuzanna "Zula" Walkowiak (I edycja). Medycyną estetyczną zajmuje się natomiast Paulina Pszech z pierwszej edycji. Przez moment "Wodzianką" u Kuby Wojewódzkiego była Sonia Wesołowska (I edycja). Natalia Piaskowska (II edycja) jest natomiast mamą bliźniąt. Jagoda Judzińska z 5. edycji wystąpiła w "Idolu" i pozowała nago do magazynu "CKM". Roznegliżowane sesje zdjęciowe mają także: Ewa Niespodziana (6. edycja) w "Playboyu", Justyna Pawlicka (II edycja) w "CKM", Angelika Fajcht ("Playboy"), Zuza Walkowiak ("CKM"), Misha Czumaczenko (IV edycja) w "Playboyu" i "CKM" i Viktoria Driuk (II edycja) w "Playboyu".

#elo #420 #poznan 🏖 Post udostępniony przez Zu barber (@zula_brzydula)
✨😈 #whiteandblack Post udostępniony przez Ewa Niespodziana 🌷✨ (@eniespodziana)
Sauté #body#nomakeup#pure#naturally#style#home Post udostępniony przez Magdalena Swat (@magda_swat)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE