tancerz odwiedził budowę

Tu zamieszka Marcin Hakiel po rozwodzie?! Ogląda nowy dom dla dzieci [ZDJĘCIA]

2022-08-18 5:51

Czekając na rozwód z Kasią Cichopek (40 l.), Marcin Hakiel (39 l.) już myśli o wygodzie swoich dzieci. Ostatnio zaczął więc rozglądać się za przestronnym domem pod Warszawą. Wygląda na to, że chciałby wyprowadzić się z mieszkania, w którym był szczęśliwy z żoną. Czyżby budziło zbyt wiele wspomnień?

Marcin Hakiel bardzo przeżył rozstanie z żoną. Zaczął nawet chodzić na terapię. Z dnia na dzień ma się jednak coraz lepiej, a ostatnio plotkowano, że znów zaczął randkować. A tymczasem już 25 sierpnia odbędzie się pierwsza rozprawa rozwodowa Hakiela i Cichopek. Choć liczą, że wszystko uda się zakończyć na pierwszym spotkaniu, nie wiadomo, jak będzie.

Marcin Hakiel ogląda nowy dom

Ale zamiast się tym przejmować, tancerz myśli o przyszłości i stara się, by była ona bajkowa. Ostatnio został przyłapany podczas oglądania domu pod Warszawą. Jak udało nam się ustalić, Hakiel był nim bardzo zainteresowany. Miał mówić inwestorom, że szuka czegoś większego dla siebie i dzieci. W grę wchodzą ponoć wszystkie dzielnice stolicy, ale artyście najbardziej marzy się przytulny domek pod miastem, w spokojnej okolicy. Na pewno będzie ostrożny z zakupem, bo doskonale wie już, co to znaczy zła inwestycja…

Majątek Cichopek i Hakiela

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w trakcie trwania swojego małżeństwa dorobili się kilku nieruchomości. Jedna z nich dosłownie spędzała im sen z powiek. W 2008 roku zaciągnęli kredyt we frankach na kupno willi za 3 mln zł. Ich raty rosły, a kryzys spowodował, że ceny mieszkań spadały, więc nie mogli pozbyć się uciążliwej inwestycji, bo jej sprzedaż równałaby się z ogromnymi stratami. Dom był wynajmowany, a udało się sprzedać dopiero w 2019 roku.

Para ma jeszcze dwa mieszkania. Marcin Hakiel mieszka obecnie w stumetrowym apartamencie wartym ok. 2 mln zł, który razem z żoną kupił pięć lat temu. Byli w nim szczęśliwi aż do czasu rozstania. Po rozstaniu Kasia wyprowadziła się z mieszkania. ZOBACZ: Kasia Cichopek wyprowadziła się od Hakiela. Zabrała meble i dywan. Wybrała luksusową dzielnicę [ZDJĘCIA PAPRAZZI]Mogła wprowadzić się do ich drugiego lokum, 50-metrowego w ekskluzywnej dzielnicy, ale uznając je za zbyt małe, wolała wynająć coś większego i bliżej dzieci.

Zobaczcie dom, który wpadł w oko Hakielowi:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE