Ale mieli miny

Pierwsze spotkanie Cichopek i Hakiela po rozstaniu! Schowali się za śmietnikiem [ZDJĘCIA]

2022-08-02 5:20

Dzieci Kasi Cichopek (40 l.) i Marcina Hakiela (39 l.) od czasu ich rozstania żyją na dwa domy, a aktorce i tancerzowi do tej pory udawało się omijać siebie nawzajem szerokim łukiem. Do spotkań nie dochodziło, bo gdy któreś z nich przejmowało opiekę nad dziećmi, po prostu odbierało je po południu ze szkoły. W wakacje, pierwszy raz od kilku tygodni, w końcu doszło to spotkania byłych wkrótce małżonków... Zobaczcie, jak zareagowali na siebie Kasia Cichopek i Marcin Hakiel.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel robią wszystko, by ich dzieci nie odczuły rozstania rodziców i zbliżającego się wielkimi krokami rozwodu, który już w tym miesiącu. Choć uniknęli medialnych konfliktów, atmosfera pomiędzy nimi była napięta. W jednym z wywiadów Hakiel przyznał przecież, że to żona odeszła od niego i zasugerował jej zdradę. Nic dziwnego, że trzymali się od siebie z daleka i zaczęli rozmawiać ze sobą przez prawników, a dzieci, które tydzień spędzają u mamy, a tydzień u taty, przejmowali prosto ze szkoły, po zakończonych zajęciach.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w końcu się spotkali

W tę niedzielę, 31 lipca Kasia i Marcin wreszcie stanęli oko w oko. Aktorka przyjechała na osiedle, na którym mieszka Marcin, by zabrać od niego Helenkę (8 l.) i Adama (13 l.). Gwiazda „M jak miłość” nie weszła jednak na górę. Tancerz i dzieci zeszli do niej, by spotkać się przed blokiem. Kasia, by nie rzucać się w oczy przechodniom, zaparkowała za śmietnikiem.

NIE PRZEGAP: Pierwszy wywiad po rozstaniu. Kasia Cichopek gotowa na nowy rozdział! Jej serce jest pełne miłości

Stęskniona Helenka od razu rzuciła się w ramiona mamy. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek zamienili kilka zdań, a potem tancerz pomógł zapakować walizki dzieci do jej samochodu. Wyglądało na to, że ich relacje znów są poprawne. Przynajmniej przy dzieciach.

Ostatnie dni Helenka i Adam spędzili z tatą w dalekiej podróży - zabrał je aż do Kalifornii. Spełnił marzenie dzieci, bo odwiedzili Universal Studios czyli studio filmowe i park rozrywki w Los Angeles. Za wyjazd z dziećmi musiał zapłacić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Teraz to zapewne Kasia zabierze dzieci na wakacje.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądało spotkanie Cichopek i Hakiela:

Kasia Cichopek łamiącym głosem o dzieciach i wsparciu rodziny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE