Katarzyna Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem gotowa na nowy rozdział! Jej serce jest pełne miłości

2022-05-28 5:00
Kasia Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem gotowa na nowy rozdział
Autor: instagram/@katarzynacichopek Kasia Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem gotowa na nowy rozdział

Po rozstaniu z Marcinem Hakielem (39 l.) Katarzyna Cichopek (40 l.) długo milczała. Tancerz udzielił głośnego wywiadu Oli Kwaśniewskiej, a teraz Kasia przemówiła. Opowiedziała "Super Expressowi" o tym, jak wyglądają jej relacje z Hakielem. Wyjawiła także, jak pomaga swoim dzieciom w tych trudnych dla nich chwilach. Przyznała, że w jej życiu nie brakuje miłości!

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w oczach fanów byli jedną z najlepiej dopasowanych par w polskim show-biznesie. Gwiazda "M jak miłość" poznała swojego wieloletniego partnera w 2005 roku w "Tańcu z gwiazdami". Przystojny tancerz podbił serce aktorki i jeszcze w trakcie trwania programu zostali parą nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym. 

11 marca, po 17 latach związku i 14 latach małżeństwa, w mediach pojawiła się wieść o rozstaniu Cichopek i Hakiela. W oświadczeniu podziękowali sobie za wspólnie spędzone chwile oraz poprosili media o uszanowanie prywatności swojej oraz najbliższych. Deklarowali również, że nie będą komentować powodów rozstania. 

Krótko po oświadczeniu Cichopek i Hakiela pojawiły się pierwsze domysły na temat przyczyn rozpadu ich związku. Szczególną uwagę zarówno mediów, jak i fanów przykuła zażyła relacja aktorki z jej ekranowym partnerem z "Pytania na śniadanie", Maciejem Kurzajewskim (49 l.). Bardzo szybko pojawiły się plotki o romansie Cichopek i Kurzajewskiego. Pogłoski te podsycił Marcin Hakiel, który podczas wywiadu z Aleksandrą Kwaśniewską opowiedział, że "Kasia prosiła o więcej wolności. Okazało się, że ta wolność ma imię".

Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie po rozstaniu

W pierwszym wywiadzie po rozstaniu, którego Katarzyna Cichopek udzieliła "Super Expressowi", aktorka opowiedziała o tym, jak teraz wygląda jej życie. Zapytaliśmy ją, czy może w spokoju cieszyć się nową miłością, będąc obserwowaną przez media.

- Ja się cieszę miłością każdego dnia ze swoimi dziećmi... One są dla mnie absolutnym priorytetem i na nich się skupiam, a także na swojej pracy zawodowej - odpowiedziała.

Co Katarzyna Cichopek sądzi o tym, że Marcin Hakiel - mimo treści ich wspólnego oświadczenia - ujawnił nieco zakulisowych informacji o ich rozstaniu?

Każde z nas jest dorosłe i każde z nas postępuje według własnych odczuć i jest odpowiedzialne za swoje decyzje. Ja mogę mówić tylko o sobie. Absolutnie nie zamierzam ani komentować ani tym bardziej mówić źle o Marcinie z szacunku do siedemnastu wspólnie przeżytych lat i przede wszystkim z szacunku dla naszych dzieci. Zawsze będziemy je wspólnie wychowywać, bo oboje jesteśmy ich rodzicami i dobro Adasia i Helenki jest dla mnie absolutnym priorytetem. Skupiam się wyłącznie na nich - zadeklarowała.

Pozwoliliśmy sobie zapytać Kasię Cichopek o jej relacje z Marcinem Hakielem. Czy teraz, gdy największe emocje opadły, są w stanie porozumiewać się bez wzajemnych pretensji? Czy rozmawiają o przyszłości swojej i dzieci?

Kontaktujemy się tylko w sprawach dotyczących dzieci i tak jest na ten moment najlepiej - odpowiedziała.

Zapytaliśmy Kasię Cichopek także o Adasia i Helenkę. Zarówno u niej, jak i u Marcina Hakiela pojawiają się relacje, na których widać, że dzieci pary są szczęśliwe.

- Mimo wszystko staram się chronić dzieci przed social mediami - wyjawiła nam. - Wiem, że zainteresowanie moją osobą ostatnimi czasy się nasiliło, jak każde moje słowo jest wychwytywane i każdy gest jest interpretowany. Pokazuję tylko ułamek tego, co się u nas dzieje. To jest trudny moment dla całej naszej rodziny i dla dzieci również, dlatego dbam o ich spokój, o ich bezpieczeństwo, ich emocje, bo zostały wystawione na wielką próbę i egzamin. Jestem pewna, że mimo wszystko zdamy ten egzamin wzorowo, bo lata miłości, opieki i poświęconego czasu procentują teraz.

Kasia Cichopek może liczyć również na wsparcie ze strony najbliższych. Kto najbardziej jej pomaga?

Mam gigantyczne wsparcie całej mojej rodziny. Szczególnie dziękuję za wszystko mojej mamie, która jest cudownym człowiekiem. Zawsze mogę na nią liczyć, podobnie jak na tatę i na babcię, która ma 98 lat i jest nieprawdopodobnie silną kobietą, dla mnie jest absolutnym wzorem przebojowości i siły. Ona zawsze mi mówi: "Kasia, głowa do góry. Idziesz do przodu i robisz swoje". Zawsze mogę liczyć na mojego wspaniałego brata i bratową, która jest moją najlepszą przyjaciółką. Wszyscy tworzymy ciepłą i serdeczną rodzinę, mieszkamy blisko siebie i każde z nas dba o siebie i służy pomocą sobie nawzajem. Ta atmosfera spokoju i bezpieczeństwa także ma pozytywny wpływ na moje dzieciaki.

Jeszcze przed kilkoma laty Kasia Cichopek i Marcin Hakiel udzielali wspólnych wywiadów. Opowiadali wówczas o swoim małżeństwie i przyznawali, że receptą na udany związek jest naprawianie tego, co się zepsuje. Spytaliśmy gwiazdę "M jak miłość", dlaczego tym razem ten sposób nie zadziałał.

- Czasem tak bywa, że jednak nie wszystko da się naprawić... Wiem, jak wygląda wzorzec szczęśliwego małżeństwa, bo w takim domu dorastałam i nie straciłam ani wiary, ani nadziei, ani miłości... Teraz po prostu zaczął się nowy rozdział w moim życiu - zaznaczyła.

Czy możemy się spodziewać, że kiedyś córka Cichopek i Hakiela, Helenka, będzie zachwycać swoim śpiewem lub grą na fortepianie?

Wszystko jest możliwe, bo jest bardzo uzdolniona muzycznie. Muzyka ja niesie. Jako mama patrzę z dumą i pozwalam jej rozwijać swoje talenty. Kim będzie w przyszłości sama zdecyduje. Będę ją wspierać we wszystkim, co daje jej szczęście w każdej sekundzie jej życia - podkreśliła Kasia Cichopek.

Obecna sytuacja jest trudna zarówno dla Marcina Hakiela, jak i Kasi Cichopek. Na szczęście jednak aktorka może liczyć na wsparcie ze strony najbliższych. Ona sama jest zaś ostoją dla swoich dzieci i stawia je na pierwszym miejscu. Dziś Katarzyna Cichopek z optymizmem patrzy w przyszłość i otwiera nowy rozdział w swoim życiu. Czas pokaże, co jeszcze przygotował dla niej los!

Zobacz, jak dziś wygląda życie Kasi Cichopek!

Cichopek i Kurzajewski są dobrani w kuchni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE