Koleżanki z TVP wygadały się o Cichopek. Nie owijały w bawełnę!

2022-05-21 12:06
Katarzyna Cichopek
Autor: AKPA Katarzyna Cichopek

Informacja o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela gruchnęła jak grom z nieba. Od czasu gdy podjęli oni decyzję o rozstaniu w mediach pojawiały się doniesienia o rzekomym romansie gwiazdy "M jak miłość" z Maciejem Kurzajewskim. Oliwy do ognia dolały informacje, że para była podsłuchiwania, a nagrania te zostały wysłane mediom. Kasia Cichopek konsekwentnie milczy (w przeciwieństwie do Marcina Hakiela), ale już jej koleżanki z programu "Pytanie na śniadanie" niekoniecznie. Na temat sprawy wypowiedziały się Małgorzata Tomaszewska i Iza Krzan.

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to bez wątpienia obecnie najgorętszy temat plotkarski. Jak dowiedział się „Super Express”, do terminu rozwodu para podzieliła się opieką nad dziećmi po równo. Jak udało nam się dowiedzieć, te ustalenia nie zmienią się po rozwodzie. Dzieci nadal będą żyły na dwa domy – po tygodniu z każdym rodzicem. Tak równo podzielona opieka oznacza też, że wkrótce byli już małżonkowie rezygnują z alimentów i nie zapłaci ich żadna ze stron.

Od czasu kiedy jasne stało się, że małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela należy do przeszłości, w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o rzekomym romansie aktorki z Maciejem Kurzajewskim, z którym prowadzi ona "Pytanie na śniadanie". Później media obiegła informacja, że rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego ktoś nagrywał. Sami zainteresowani milczą o tej sytuacji, O Kasi Cichopek natomiast rozmowie z jastrzabpost.pl wypowiedziały się Małgorzata Tomaszewska oraz Iza Krzan, czyli koleżanki aktorki z TVP. 

Przeczytaj również: Nietypowe ustalenia Cichopek i Hakiela. Wiadomo, co z alimentami

- My Kasię bardzo wspieramy. Ja uważam, że Kasia jest wspaniałą kobietą i wspaniałą matką. Co jest bardzo ważne w tej całej sytuacji. Jest wspaniała i ma tak czyste serce, że dla mnie, to jest aż niesamowite, że może być człowiek, który dostaje z tej i z tamtej strony, i nadal mówi pokornie – ale ja będę spokojna, wszystko będzie dobrze. Ona jest po prostu wspaniałą kobietą  – powiedziała Tomaszewska. 

W podobnym tonie wypowiedziała się Iza Krzan. 

- Ja Kasię bardzo wspieram. Marcina i Kasie znam od kilku lat. Jestem raczej osobą, która nie wchodzi w kontakty związkowe i relacje, uważam, że to jest prywatna sprawa każdego z nas. Sama przechodziłam różnego typu sytuacje i wolałam, aby nikt nie ingerował w to. Jeżeli ktokolwiek z nich by kiedykolwiek się do mnie zwrócił i chciał się wygadać to jestem, ale raczej stronię od komentarzy, bo uważam, że jest to ich prywatna sprawa - wyznała Iza Krzan. 

Juwenalia 2022 w Kielcach. Koncert hip-hopowy w Amfiteatrze Kadzielnia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE