Twoja twarz brzmi znajomo 4 FINAŁ

i

Autor: Facebook - oficjalny profil Twoja twarz brzmi znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo 4, FINAŁ! Wiemy kto ZWYCIĘŻYŁ program!

2015-11-08 1:19

Za nami finał czwartej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Do walki stanęli Bartek Kasprzykowski, Zosia Zborowska, Monika Dryl i Michał Kwiatkowski. Laureat Złotej Twarzy mógł być jednak tylko jeden! Kto zwyciężył program?

Finał czwartej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo był bardzo emocjonujący. Jako pierwsza wystąpiła Zosia Zborowska, która wykonała tytułowy utwór z kultowego filmu "Deszczowa piosenka". Aktorka nie tylko wcieliła się w Gene'a Kelly'ego, ale też perfekcyjnie zaśpiewała i zastepowała! Drugi w kolejce był Michał Kwiatkowski, który został Eltonem Johnem. Wykonał utwór "Your song", który śpiewał kiedyś z prawdziwym muzykiem. Następna była Monika Dryl, która przywróciła do życia Amy Winehouse. Zaśpiewała hit "Back to Black". Na końcu zaprezentował się Bartek Kasprzykowski jako Nat King Cole w utworze "When I Fall in Love".

Kiedy jurorzy naradzali się w tajemnym miejscu, na scenie pojawiali się uczestnicy programu, którzy nie weszli do finału i zaśpiewali w duetach. Zostali też nagrodzeni specjalnymi nagrodami. Czwarte miejsce zajął Michał Kwiatkowski, na trzecim miejscu uplasowała się Monika Dryl, druga na podium była Zosia Zborowska, a 100 tys. złotych wygrał Barek Kasprzykowski. Aktor przeznaczył nagrodę na Szkołę Otwartych Serc z Malborka. Zgadzacie się z decyzją jurorów?

Zobacz: Twoja twarz brzmi znajomo 4, FINAŁ! Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl!!!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE