Syn Edyty Górniak zaczyna karierę. Mama zafundowała mu teledysk na 18-tkę! Tylko u nas fragment piosenki [WIDEO Z PLANU]

2022-03-27 20:00
Syn Edyty Górniak zaczyna karierę jako ENSO
Autor: Super Express Syn Edyty Górniak zaczyna karierę jako ENSO

Jedyny syn Edyty Górniak (49 l.) wchodzi w dorosłość. Allan Krupa kończy dziś 18 lat. Z tej okazji mama przygotowała dla niego niesamowity prezent. Zamiast kupować mu mieszkanie lub samochód, fundnęła mu nagranie jego pierwszego w życiu teledysku! Nastolatek wydaje swój hip-hopowy singiel i zamierza robić muzyczną karierę pod pseudonimem ENSO. "Super Expressu" nie mogło zabraknąć na planie teledysku. Tylko u nas przedpremierowo fragment pierwszej piosenki Allana Krupy!

Edyta Górniak pęka z dumy. Jej syn poszedł w jej ślady i został muzykiem. Z okazji swoich urodzin wypuszcza w świat pierwszy utwór i teledysk pod tytułem "Lambada", którego fragment przed premierą usłyszycie tylko w naszym wideo!

- To jest dla mnie wielkie przeżycie, że on, kończąc 18. rok życia, wchodzi w dorosłość muzycznie. To emocjonalnie jest dla mnie duże wydarzenie. Nie wiem, kiedy minęło to 18 lat?! Ciągle tęsknię za nim, jak był mały, jak uciekał po domu, był wciąż blisko mnie, teraz już się usamodzielnił - mówi "Super Expressowi" wzruszona Edyta Górniak. 

NIE PRZEGAP: Syn Edyty Górniak poważnie martwi się o mamę. Przez nią nie chce mieć dziewczyny

Kilka dni temu w Warszawie, w wielkiej tajemnicy, kręcony był jego pierwszy teledysk. To prezent Edyty Górniak na 18-tkę syna.

- Tak, ten teledysk jest prezentem ode mnie dla Allana na urodziny. Słyszałam, że jest bardzo popularne, że na 18. urodziny kupuje się dziecku samochód albo mieszkanie, kawalerkę. Ale ja sobie pomyślałam, że najlepszą szkołą życia jest, kiedy dostaje się możliwość, ale nie jest się wyręczonym. Gdybym ja mu kupiła samochód, to być może on dziś by się z tego auta aż tak bardzo nie cieszył, jak będzie się cieszył wtedy, gdy sam na nie zarobi - mówi nam Edyta Górniak.

A to prezent nie tani, bo nagranie profesjonalnego teledysku, z wynajęciem ekipy realizatorów i sprzętu to koszt od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu złotych. Allan Krupa jest tego świadom. I jest wdzięczny mamie, że sama utrzymuje go od wielu już lat.

- Głównym powodem, dla którego zacząłem traktować muzykę jako moją główną pasję życiową, jest to, by trochę odkleić się od mojej mamy, w takim sensie, żeby zarabiać na siebie - wyznaje nam Allan Krupa. - Od dłuższego czasu chcę to zrobić dlatego, że całe życie, na moje dzieciństwo i to, bym chodził do dobrych szkół, ona harowała. Jedyne, co mogę na ten moment zrobić, to po prostu zacząć siebie utrzymywać. W przyszłości bardzo chętnie jej postawię dom albo dwa. Trzeba się odwdzięczyć za to wszystko, co dla mnie robi - mówi syn Górniak.

"Super Express" wita w dorosłości.

Zobaczcie nasze wideo z planu teledysku Allana Krupy i posłuchajcie przedpremierowo fragmentu piosenki.

Syn Edyty Górniak zaczyna karierę. Zafundowała mu teledysk na 18. urodziny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE