Uczestniczki Ślubu od pierwszego wejrzenia urządziły wspólną imprezę rozwodową. Tak to się można bawić! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Agnieszka Miezianko/Instagram

Uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urządziły wspólną imprezę rozwodową. Tak to się można bawić! [ZDJĘCIA]

2022-06-13 19:00

Ślubne uroczystości potrafią być naprawdę piękne... Nie wszystkie historie kończą się jednak wymarzonym happy endem. Choć Agnieszce, Dorocie oraz Patrycji ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie udało się znaleźć miłości na resztę życia, postanowiły nie załamywać rąk z tego powodu. Wspólnie urządziły wystawną imprezę rozwodową!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ani Agnieszce, ani Dorocie i Patrycji nie udało się znaleźć miłości na zawsze. Świętowały rozwody wspólnie!

Cóż, związki czasem szybko się kończą. Za to przyjaźnie to już zupełnie inna sprawa... Przekonały się o tym uczestniczki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć Agnieszka Miezianko nie znalazła w programie upragnionej drugiej połówki na resztę życia, wyniosła z niego dwie bliskie koleżanki!

Razem z Dorotą i Patrycją, które także na koniec show emitowanego na antenie TVN ogłosiły rozstania ze swoimi partnerami, świętowały początek nowego rozdziału ich życia. Uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie załamywały rąk z powodu takiego, a nie innego obrotu spraw. Zamiast samotności wybrały swoje wzajemne towarzystwo.

Choć szampanem świętuje się zazwyczaj nieco inne okazje, dziś rozwody nikogo już nie dziwią. Czemu więc nie urządzić na tę okoliczność małej imprezy?

Impreza rozwodowa uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Chcę odpuścić, bo to czasem najlepsze, co można dla siebie zrobić"

Choć "uciekającym pannom młodym" dopisywał dobry humor, nie ukrywały, że rozstań ze swoimi partnerami nie traktują lekko. Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z fanami szczegółami swojej decyzji o rozejściu się z Piotrem. 

- Zrozumiałam, że chcę odpuścić, bo to czasem najlepsze, co można dla siebie zrobić. Idąc do programu nie zakładałam w żadnym momencie, że to małżeństwo się nie uda. Z tego powodu bardzo trudno było przyznać się przed sobą, że nie wychodzi. Dziś uważam, że decyzja o definitywnym rozstaniu z mężem, którą podjęliśmy w grudniu była dla nas tą najlepszą. Nie traktuję tego, jak porażkę, ale jak doświadczenie, które mnie rozwinęło - pisała Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na swoim koncie na Instagramie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota zdradza szczegóły swojego rozwodu z Piotrem! Uczucie nie przetrwało

Dorocie, która jest już "wolnym skrzatem", poza Agnieszką towarzyszyła również Patrycja Kulda. Uczestniczki, które z okazji swoich rozwodów założyły - a jakże! - swoje suknie ślubne, starały wzajemnie wesprzeć się w trudniejszych chwilach. Patrycja zdradziła nawet ewidentną inspirację dla ich spotkania... Życzymy więcej szczęścia następnym razem!

Jak wyglądał bajkowy ślub Karoliny Pisarek z "Top Model"? Zobacz w naszej galerii zdjęć poniżej!

Poradnik Zdrowie: Zdrowo Odpytani, odc. 3 okulistyka
Sonda
Czy wzięłabyś/wziąłbyś udział w show "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE