Kulisy rozstania Adama i Patrycji ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Rozwodzą się, bo nie mogli spać?

2022-05-27 22:00
Znamy kulisy rozstania Adama i Patrycji ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Autor: instagram/@official_balektv, x-news/TVN Znamy kulisy rozstania Adama i Patrycji ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Adam i Patrycja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już w finale siódmej edycji programu zdecydowali, że nie chcą kontynuować miłosnego eksperymentu. Jakie były powody? Adam ze "Ślubu pierwszego wejrzenia" opowiedział o kulisach ich relacji oraz rozstania.

Finał siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami. Jeszcze przed emisją ostatniego odcinka sezonu widzowie prognozowali, że miłosny eksperyment zakończy się trzema rozwodami. W finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dowiedzieliśmy się, że los dwóch małżeństw jest już przesądzony - Adam i Patrycja oraz Kamil i Agnieszka postanowili się rozwieść. Piotr i Dorota, choć nie potrafili znaleźć wspólnego języka, nie podjęli wówczas ostatecznej decyzji. Dziś jednak wiemy już, że i oni zdecydowali się na rozwód. 

W trakcie eksperymentu wydawać by się mogło, że Patrycja i Adam stworzą zgrane małżeństwo. Niestety, okazało się, że choć uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" starał się o swoją wybrankę nawet po rozstaniu, ta nie zgodziła się na powrót męża. W rozmowie z portalem "Co Za Tydzień" Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o ich rozstaniu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": rozstanie Adama i Patrycji

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku zabiegał o swoją upieczoną żonę. Jak przyznaje, nie ma do niej żalu, wydaje się być jednak zaskoczony faktem, że ich małżeństwo - zdaniem Patrycji - nie należało do udanych.

- Nie wiedziałem za bardzo momentów, które od początku wspazywałyby na to, że to (małżeństwo - przyp. red.) nie ma prawa bytu. Tym bardziej, że jakby nie patrzeć - kamery nie były z nami 24 godziny na dobę. Było strasznie dużo pozytywnych momentów - opowiadał.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo uważali, że związek Patrycji i Adama ma szanse przetrwać. Uczestnik programu również na to liczył - choć wiedział, że kobieta nie należy do "misiowatych", zdarzało jej się jako pierwszej przytulić go lub złapać za rękę. Nie spodziewał się, że dojdzie do rozstania...

- Decyzja o rozstaniu była jednostronna i właściwie nie było żadnej rozmowy poprzedzającej, że coś takiego może mieć miejsce - mówił Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia. - Pamięć może mnie mylić, ale to chyba było ok. półtora, a może dwa miesiące po zakończeniu nagrań. Jeżeli chodzi o powód… Górę wzięło Patrycji nastawienie do życia. To, na jakim jest etapie i czego od życia chce i potrzebuje, co ja totalnie rozumiem. Przyszedł taki dzień, że irytowała ją sama moja obecność. Gdy widziała moje buty, że wróciłem z pracy, to już się złościła. 

Dlaczego Adam i Patrycja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozwodzą?

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział także o powodach ich rozstania. Jego zdaniem główną przyczyną był... fakt, że on i Patrycja nie mogli się wyspać. 

- To też było związane z moim zdrowiem, bo trochę mi się pogorszyło. Na szczęście to nie było coś poważnego, tylko miałem problemy z oddychaniem i zacząłem chrapać. Wydaje mi się, że to ze względu na stres, przeprowadzkę, nowe miejsce itd. I oboje się nie wysypialiśmy i zaczęliśmy chodzić podenerwowani. Wiedziałem, że mi się to zdarza w życiu, ale bardzo rzadko i nie na tyle, żeby to komuś przeszkadzało. Nawet kiedyś Patrycja wspominała, że zdarzyło mi się ze dwa razy chrapać, ale mogła normalnie spać. A później zacząłem dużo bardziej i budziła mnie po nocach, nie wysypiała się przeze mnie. To wiadomo, troszeczkę moja wina. Nie miałem na to wpływu, no ale to jednak ja chrapałem. I stwierdziłem, że wyjadę na 3 dni, żeby mogła się wyspać, a ja w tym czasie ogarnę sobie lekarza, żeby dowiedzieć się, o co chodzi i czemu to się zaczęło. No i jak po tych trzech dniach wróciłem, to była decyzja, że "pa". I tyle - mówił.

Maryla Rodowicz wyznaje: Nie mam wnuków i boleję nad tym
Sonda
Lubisz program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE