Zofia Czerwińska

i

Autor: Gałązka/AKPA

Nowy nagrobek aktorki

W grobie Zofii Czerwińskiej pochowano jej psa!? Tajemnicze słowa byłego prezentera Polsatu

2023-04-01 15:10

Mariusz Szczygieł był wielkim przyjacielem Zofii Czerwińskiej (+85 l.). Dziennikarz znany z talk-show "Na każdy temat" pomógł w wymianie płyty nagrobnej na grobie aktorki i jej rodziców na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Okazuje się, że symbolicznie pochowany jest tu także pies Czerwińskiej, Dżek.

Zofia Czerwińska za życia była wielką miłośniczką czworonogów. Jej psy i kotka pochowane są na cmentarzu dla zwierząt w Koniku Nowym pod Warszawą. Czyżby Dżekuś został pochowany obok swojej pani? Mariusz Szczygieł mówiąc o nowym grobie aktorki, tego ostatecznie nie wykluczył. - Zwłaszcza, że został oznaczony Dżek symbolicznie, że leży tutaj z nią. A czy leży, czy nie leży, to już jest tajemnica Zosi - powiedział na koniec filmiku dziennikarz, który opublikował na Facebooku.

Nagrobek kultowej aktorki komediowej zaprojektowała pani Ewa Smuga z firmy Purest. Widać na nim zdjęcie aktorki, które jest kadrem z filmu "Brunet wieczorową porą" oraz cytat: "Najlepsze miejsce na namiot jest zawsze trochę dalej".  Przypomnijmy, że Zofia Czerwińska zmarła po ciężkiej operacji. Tuż przed pójściem do szpitala pożegnała się z przyjaciółmi, wyprawiając imprezę. 19 marca 2023 r. świętowałaby 90. urodziny.

Pogrzeb Zofii Czerwińskiej. Oklaski po wzruszającej przemowie Szczygła [ZDJĘCIA i WIDEO]

Nasi Partnerzy polecają