A te ceny…

Warto brać z niej przykład. Stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak przyprawiają o zawrót głowy

2022-12-12 13:19

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) jako jedna z naczelnych prezenterek w kraju stale pojawia się na szklanych ekranach w domach Polaków. Widzowie mają wówczas okazję podziwiać jej stylizacje, a te są naprawdę świetne! Nie bez powodu gwiazdę nazywa się ikoną stylu. Sami spójrzcie.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najpopularniejszych prezenterek w kraju. Prezenterka, która pracowała przez długi czas w TVP, od kilku lat jest gwiazdą TVN-u. Choć była gospodynią takich programów jak "Na językach czy "Azja Express", aktualnie spełnia się jako dziennikarka "Dzień dobry TVN". Na antenie zawsze prezentuje się jak najlepiej tylko potrafi, nie tylko pod względem swoich wypowiedzi, ale również stylizacji.

Warto brać z niej przykład. Stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak przyprawiają o zawrót głowy

Po związaniu się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem (+39 l.), Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła być nazywana milionerką. Choć nie chcemy rozprawiać o jej oszczędnościach, wiadome jest, że na brak pieniędzy nie narzeka. Dziennikarka uwielbia bawić się modą, a co za tym idzie, kupować sobie nowe ubrania. Zazwyczaj stawia na buty i torby, których ceny sięgają kilku tysięcy złotych. W szafie gwiazdy można znaleźć torby od Chloe, Celine czy Gucci, jednak warto zwrócić uwagę, że Agnieszka zawsze potrafi wykorzystać te rzeczy w odpowiedni sposób. Nigdy nie jest "obwieszona markami" - raczej unika ubrań z wielkimi napisami domów mody, a wszystkie elementy garderoby służą jej latami.

Agnieszka Woźniak-Starak jest ikoną mody

Agnieszka Woźniak-Starak nazywana jest ikoną stylu, ponieważ, niczym światowej sławy gwiazda, potrafi odnaleźć się w każdym stylu. Wiosną i latem stawia na styl boho, a jesienią i zimą za każdym razem na nowo zakochuje się w płaszczach i kozakach. Sami zresztą spójrzcie na galerię ze zdjęciami stylizacji prowadzącej "Dzień dobry TVN'. Każda z pań zapewne odnajdzie trochę inspiracji, ba, można rzec, że każda kobieta powinna wręcz wzorować się na "lookach" dziennikarki. Wówczas Warszawa stałaby się Paryżem.

Sonda
Agnieszka Woźniak-Starak sprawdza się w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN"?