Weronika Rosati wciąż jest w obsadzie M jak miłość?

i

Autor: AKPA Weronika Rosati wciąż jest w obsadzie "M jak miłość"?

Weronika Rosati nie zagra już w "M jak miłość"? Odsłoniła kulisy kontraktu: "Mieliśmy różne konflikty terminów"

2021-12-07 19:30

Weronika Rosati pojawiła się w serialu "M jak miłość" w 2002 roku. Grała w nim z przerwami. Wróciła na plan produkcji TVP w 2018 roku, gdy odświeżono wątek jej postaci. Jakiś czas temu znów zniknęła. Fani serialu zaczęli się niepokoić. Czy Rosati zagra jeszcze w "M jak miłość"? Aktorka zdradziła w końcu, co się dzieje. Opowiedziała o swoim kontrakcie. Sprawdź szczegóły.

Weronika Rosati zapisała się w świadomości widzów rolą Dżemmy w "Pitbullu", w reż. Patryka Vegi. Ogólnopolską popularność zyskała dzięki serialowi "M jak miłość". Od 2002 do 2005 roku wcielała się w postać Anki - przyjaciółki Kingi Zduńskiej, a później dziewczyny Pawła Zduńskiego. Jej postać sporo namieszała w serialu. Wątek Anki wrócił w 2018 roku. Fani już dawno nie widzieli bohaterki granej przez Rosati. Wszystko przez to, że gwiazda rozkręciła swoją zagraniczną karierę! Na Instagramie aktorki pojawiały się zapowiedzi projektów z jej udziałem. Rosati pochwaliła się udziałem w thrillerze psychologicznym "It's not over". Jest to włosko-szkocka produkcja, której reżyserem jest Alessandro Riccardi. Weronika Rosati wciela się w główną rolę tuż obok Christophera Lamberta i Gianni’ego Capaldi’ego. Rosati ciężko jest dopasować swój kalendarz z planem twórców "M jak miłość". Wyjawiła szczegóły swojego kontraktu w rozmowie z "Jastrząb Post":

My mamy podpisaną umowę i ja jestem cały czas w obsadzie. Po prostu mieliśmy różne konflikty terminów. Uwielbiam tę ekipę i bardzo się cieszę, że cały czas o mnie pamiętają. Dlatego na razie nie chcę zdradzać więcej, ale mam pewne plany. Dopóki nie wejdę na plan, to zakładam, że różne rzeczy mogą się wydarzyć, ale na pewno jest tak, że i produkcja i ja myślimy, żeby moja postać wróciła. Fani się dopytują, kiedy wróci czarny charakter, a ja z kolei mam dużą przyjemność z grania tej postaci.

Galeria niżej: zobacz, jak mieszka Weronika Rosati

Sonda
Lubisz postać Weroniki Rosati w serialu "M jak miłość"?

Poniżej plakat do filmu "It’s not over”, gdzie aktorka gra główną rolę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE