Wielka walka o finał Top Model! Wiemy, kto dostał się do ostatniego etapu. Tego widzowie się nie spodziewali!

i

Autor: Facebook/Top Model/TVN

W środku podsumowanie odcinka!

Wielka walka o finał "Top Model"! Wiemy, kto dostał się do ostatniego etapu. Tego widzowie się nie spodziewali!

2022-11-16 23:27

W przedostatnim odcinku 11. edycji "Top Model" uczestnicy wybrali się w bajeczną podróż do Afryki. W Kapsztadzie, który uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast na tym kontynencie, zachwycali się zapierającymi dech w piersi widokami, szykując się do zażartej walki o wielki finał! Kto poradził sobie najlepiej z zadaniami? Modele popłynęli na fali! Wydało się także, co dalej z relacją Maćka i Michaliny.

Kto zostanie zwycięzcą 11. edycji "Top Model"? Zażarta walka o miejsce w wielkim finale

To już ostatnie chwile przed wielkim finałem 11. edycji "Top Model"! Kto zostanie szczęśliwcem, który zdobędzie sławę i pozycję w świecie polskiego modelingu? W przedostatnim odcinku najnowszej odsłony show uczestnicy wybrali się w wymarzoną podróż do afrykańskiego Kapsztadu. O modeli zadbano jak o królów - czekał na nich bajeczny, ekskluzywny apartament. Z okazałego tarasu uczestnicy "Top Model" mogli złapać chwilę oddechu, podziwiając piękne widoki i szykując się do kolejnych zadań w programie.

Maciek i Michalina nie są jednak razem? Ujawnili, co dalej z ich relacją

Wielu widzów interesowała rozwijająca się w programie znajomość Maćka i Michaliny. Okazuje się, że postanowili oni jednak pozostać na stopie koleżeńskiej. Co stanęło na drodze rodzącemu się między dwójką uczestników uczuciu? Uchylili rąbka tajemnicy! Jak tłumaczyła Michalina, po opuszczeniu domu modeli Maciek udał się do rodzinnego Koszalina i choć udało im się spotkać dwa tygodnie później, to "nie było już to samo". Maciek także postanowił zwierzyć się przed kamerami.

W programie byliśmy zdani na siebie. Spędzaliśmy czas ze sobą całodobowo. Kiedy wyszliśmy z programu, gdzieś mi się zagięła czasoprzestrzeń. Nie wiedziałem, jak to ugryźć - bez ogródek przyznawał Maciek.

Mam wrażenie, że z tego nie będzie niczego większego. Jest między nami trochę przepaść emocjonalna. Ja już sporo doświadczyłam i wiem, czego chcę od życia, a Maciek to nadal taki chłopiec - spokojnie dodawała w przebitce Michalina. Uczestnicy nadal okazywali sobie jednak wiele sympatii podczas zmagań o zdobycie jak największej ilości pokazów podczas Fashion Week.

Sesja na fali podczas "Top Model"! Uczestnicy wskoczyli na deski surfingowe

Podczas pierwszego zadania uczestników podzielono na grupy po trzy osoby. Jako pierwsi z zadaniem ustrzelenia zdjęcia doskonałego podczas surfowania po wzburzonych falach mieli poradzić sobie Ola, Maciek oraz Borys. Oj, uczestniczka nie do końca była zadowolona z tej współpracy!

Mówiłam im, Borys, na tym zdjęciu nie widać Twojej twarzy. A nie oszukujmy się, to jest program o niej - komentowała w przebitce zdobywczyni Złotego Biletu.

Problemów z zadaniem nie miały za to Natalia i Michalina, którym udało się zrobić kilka dobrych ujęć. To właśnie one wygrały główną nagrodę w tej kategorii.

Specjalny gość w "Top Model". Kim Gush to znana szefowa szkoły mody Fedisa

Jak zawsze nie zabrakło także specjalnych gości w programie. Kim Gush, szefowa prestiżowej szkoły mody Fedisa i południowoafrykańska projektantka mody. Jak podkreślali Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka, RPA to jedno z największych źródeł inspiracji dla świata mody. Przed uczestnikami postawiła kreatywne zadanie stworzenia "fitu" idealnego z pomocą przyszłych projektantów.

Sparowane w jednej grupie Klaudia oraz Natalia choć przyznawały, że mają bardzo odmienne charaktery, starały się idealnie dopasować do siebie swoje stylizacje. Z kolei połączeni w parę Borys oraz Ola nie ukrywali, że kolejne wspólne zadanie to dla nich niełatwy orzech do zgryzienia. 

Klaudii oraz Natalii udało się jednak ostatecznie nawiązać bliższą więź podczas zadania. Dziewczyny przyznały, że zbyt pochopnie się nawzajem oceniły. Dzięki temu udało im się wygrać zadanie!

Wyjątkowa sesja na pustyni w "Top Model". Widoki zapierały dech w piersi

Skoro uczestnicy mieli już okazję spróbować surfować po falach, w kolejnym zadaniu kazano im zrobić niemal to samo... na piasku! O ile modelom zmagania z niesforną deską przyniosły odrobinę śmiechu, o tyle uczestniczki musiały się już ostro napracować. Wszystko przez krój sukienek, które miały zaprezentować!

Uczestnicy dzielili się też historiami o tym, kto najbardziej wspierał ich w staraniach o dostanie się do "Top Model". Okazuje się, że babcia Borysa była na niego początkowo zła za wspomnienie na wizji o alkoholu i narkotykach! Jak jednak ze śmiechem dodawał uczestnik, widzowie szybko zapomnieli o incydencie. Rodzina okazała wielkie wsparcie także Natalii oraz Maćkowi. 

To ich wiara we mnie, to mówienie "Natalia, będzie dobrze, nie poddawaj się", sprawiło, że jestem tu, gdzie jestem - opowiadała uczestniczka, która zwierzyła się także, że mniej miłe były już dla niej koleżanki. Miały jej dogryzać, kto będzie ich ulubienicą w tym sezonie "Top Model"!

To już ostatnie chwile przed wielkim finałem "Top Model". Kto z uczestników musiał wrócić do Polski?

W wyłonieniu finalistów "Top Model" jurorom pomóc miała kolejna specjalna gościni odcinka, Carol Bouwer, uznawana za ikonę stylu. Szczególną uwagę zwróciła na urodę Klaudii, doceniając możliwości, jakie otwiera przed nią program. Zapytała także uczestniczkę o to, co znaczyłaby dla niej wygrana w show.

To spełnienie największych marzeń. Nawet nie potrafiłabym tego opisać - przyznała Klaudia, która na początku odcinka wyjawiła, że był to jej pierwszy lot samolotem, o którym marzyła od dawna.

Ciepłe słowa dla Klaudii miał także Dawid Woliński, który uściskał ją z radości! Podkreślił, że uczestniczka przeszła dużą przemianę w programie. Faktycznie, zdjęcia z sesji na pustyni robiły wrażenie! Burę zebrała za to Ola, która zawiodła pokładane w niej nadzieje jurorów. Padły słowa o "łatwym i chętnym trwonieniu potencjału"! Dziewczyna miała łzy w oczach. Z odsieczą przybyła jednak Bouwer.

Co powiesz na afrykański uścisk? Jesteś piękną dziewczyną, tylko uwierz w to! Pamiętaj, często ludzie czują się lepsi od nas tylko dlatego, że im na to pozwalamy - pocieszała uczestniczkę prezenterka. To właśnie Ola, która na początku 11. edycji "Top Model" otrzymała od jurorów Złoty Bilet, musiała pożegnać się z programem i wrócić na lotnisko. Już za tydzień dowiemy się, kto zostanie nową gwiazdą polskiego modelingu - komu kibicujecie najmocniej?

Sonda
Oglądasz "Top Model"?
Edyta Górniak zdradza sekret swojej urody
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany