Małgorzata Rozenek wyjawiła, jak oszczędza na zakupach

i

Autor: AKPA Małgorzata Rozenek wyjawiła, jak oszczędza na zakupach

Miłość aż wylewa się z ekranu

Wielkie święto u Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana! Na tę uroczystość zjechała się najbliższa rodzina. Wzruszające chwile

2023-06-10 17:35

Małgorzata Rozenek-Majdan (45l.) wyprawiła ostatnio wielką imprezę. Na tę wyjątkową uroczystość zjechała się ich najbliższa rodzina. Wszystko za sprawą urodzin najmłodszego syna, Henryka. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" wszystko uwieczniła na swoich mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wyglądały urodziny Henia!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Fani przyzwyczaili się do regularnych relacji z codziennego życia. 10 czerwca ich długo wyczekiwany syn, Henryk skończył trzy lata, dumni i szczęśliwi rodzice nie mogli pominąć tego tematu. Filmiki z tego, jak spędzają z Henrykiem urodziny, również pojawiły się w internecie.

Wielka impreza u Małgorzaty Rozenek-Majdan. Zjechali się najbliżsi

Małgorzata Rozenek-Majdan w sobotnie popołudnie dodała na swojego Instagrama film, na którym możemy zobaczyć przebieg 3. urodzin Henia. Oprócz Małgorzaty i Radosława możemy na nim zobaczyć między innymi rodziców prezenterki oraz jej starszych synów.

- Dziś są Henia urodziny jesteśmy szczęśliwi, dumni i pełni wiary, że teraz już będzie tylko z górki 😁 macierzyństwo zawsze dzieliłam na dwa okresy: do i po trzech latach. Różnica kolosalna wyszliśmy już z prawie wszystkich niemowlęcych rzeczy i energicznie wkraczamy w świat przedszkolaków. Mam w domu cały przedział, od licealisty, przez gimnazjalistę po przedszkolaka. Zwariowany dom dużo się u nas ostatnio dzieje (niedługo chętnie się z Wami tym podzielę) wiec tym bardziej doceniamy taki dzień na luzie. Henio, który kocha zdmuchiwać świeczki na torcie, robił to dzisiaj chyba 20 razy czemu nie? Raz się kończy 3 latka. - napisała na Instagramie, prezenterka.

A Wy lubicie Małgorzatę i Radka? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Tak zmieniała się Małgorzata Rozenek-Majdan 

Małgorzata Rozenek przerażona cenami oliwy i pieczywa! „Nie jestem odklejona od rzeczywistości”
Sonda
Lubicie Gosię i Radka?