Wiemy, co Agnieszka Dygant założy na ślub! Ta kreacja was zaskoczy

2022-05-23 14:58
Wiemy, co Dygant założy na ślub! Ta kreacja was zaskoczy
Autor: akpa Wiemy, co Dygant założy na ślub! Ta kreacja was zaskoczy

Agnieszka Dygant (49 l.) mimo swojej popularności, nie lubi opowiadać o życiu prywatnym. Wszystkich jednak ciekawi jeden temat - kiedy aktorka weźmie ślub i jaką wybierze kreację. O to zapytał gwiazdę nawet jej dwunastoletni syn. Jaka była jej odpowiedź?

Agnieszka Dygant jest niekwestionowaną gwiazdą kina i telewizji. Aktorka największą popularność zdobyła, wcielając się w rolę Franciszki Maj w serialu "Niania". Dygant cieszy się ogromną popularnością i ma rzeszę fanów, którzy śledzą jej życie prywatne. Wielu z nich marzy, żeby zobaczyć aktorkę w sukni ślubnej... Wszak od 12 lat jest w związku z reżyserem i scenarzystą Patrickiem Yoką. Para jednak unika tematu ślubu. Ostatnio właśnie o zalegalizowanie związku zapytał ich nastoletni syn Xawery. Agnieszka Dygant nie ukrywa, że to pytanie było dla niej sporym zaskoczeniem i chciała uniknąć odpowiedzi.

Dygant weźmie ślub?

Syn Agnieszki Dygant i Patryka Yoki zaczął drążyć temat ślubu swoich znanych rodziców. Do tej pory nie interesował się, czy są małżeństwem, czy nie, bo było to dla niego oczywiste, że skoro tworzą rodzinę, to mają ślub. Aktorka nie ukrywa, że rozmowa na ten temat nie sprawiła jej wielkiej przyjemności.

On się zastanawia, bo dla niego to było tak oczywiste, że my jesteśmy razem i nigdy się nie zastanawiał, czy rodzice są po ślubie, czy nie. I zadał kilka takich pytań, ale nie pociągnęliśmy tego. Temat umarł naturalnie. Więc zwolniłam się i z brania ślubu, i z odpowiedzi na to pytanie – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Co Dygant założy na ślub?

Agnieszka na razie nie myśli jednak o zalegalizowaniu swojego związku. Jak sama twierdzi, nie czuje takiej potrzeby. - Nie myślałam o tym, aż tak. Chyba na razie nie mamy takiego pomysłu. Gdyby jednak któregoś dnia zapragnęła stanąć na ślubnym kobiercu, założyłaby zaskakującą kreację:

Chyba jakiś biały garnitur - stwierdziła aktorka.

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu
Sonda
Biały garnitur to dobra opcja na ślub?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE