Małgorzata Kożuchowska i jej mąż, Bartłomiej Wróblewski

i

Autor: AKPA

Znamy stanowisko gwiazdy

Wiemy, co dalej z małżeństwem Małgorzaty Kożuchowskiej. Od miesięcy mówiono o kryzysie. Aktorka przerwała milczenie!

2023-07-19 9:11

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski pobrali się w 2008 roku. Od tamtego czasu na próżno było szukać afer i skandali na temat ich małżeństwa. Para skrzętnie broniła swoją prywatność. Ostatnio jednak media huczały o rzekomym kryzysie w małżeństwie aktorki. Gwiazda odniosła się do sprawy. Zobaczcie, co powiedziała.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek. Wielką popularność przyniosły jej role w: "M jak Miłość", "Rodzinka.pl", czy w "Kilerze". Prywatnie związana jest młodszym o 9 lat Bartłomiejem Wróblewskim. Para pobrała się w 2008 roku. Po kilku latach starań doczekali się syna. Do tej pory uchodzili za małżeństwo doskonałe. Ostatnio jednak bardzo dużo mówiono o kryzysie w ich związku. Aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Małgorzata Kożuchowska i jej mąż mają kryzys? Gwiazda skomentowała!

Od miesięcy spekulowano, o rzekomych ciężkich chwilach w związku aktorki i dziennikarza. Portal "Pudelek" postanowił zapytać aktorkę wprost, o całą sytuację. Tak odpowiedziała:

- Bzdura. Dementuję - krótko podsumowała Kożuchowska.

Kolorowa prasa od miesięcy doszukiwała się kryzysu. Jednym z powodów mógł być fakt, że mąż aktorki nie pojawił się w grudniu wraz z nią na premierze filmu "Zołza", gdzie Kożuchowska grała główną rolę. Później z kolei aktorka wybrała się bez męża na wakacje na Malediwy.

Zobacz poniższą galerię: Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. Niezwykła historia miłości

Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska