Maciej Kurzajewski przez tydzień świętował urodziny. Od Kasi Cichopek dostał DROGI prezent!

2023-01-30 5:10

Kasia Cichopek (41 l.) to narzeczona na medal! Gwiazda TVP postarała się, żeby okrągłe urodziny jej ukochanego były celebrowane z pompą. Świętowanie zaczęli na długo przed właściwą datą, czyli 29 stycznia. Maciej Kurzajewski (50 l.) nie krył swojego wzruszenia z przygotowanych niespodzianek i prezentów.

Przez ostatnie dni Kasia i Maciej cieszyli się romantycznym czasem w Jordanii. Na ich profilach na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć, a co niektórzy podejrzewali, że to właśnie tam spędzą okrągłe urodziny dziennikarza. Tak się jednak nie stało. W niedzielę rano oboje poprowadzili bowiem „Pytanie na śniadanie”, w trakcie którego były tort i życzenia. – Jestem autentycznie wzruszony... – powiedział Kurzajewski.

Cichopek zorganizowała przyjęcie dla Kurzajewskiego

Jak udało nam się dowiedzieć, kilka dni wcześniej odbyło się przyjęcie urodzinowe zorganizowane przy udziale Cichopek. – Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z mamą Maćka i jedną z sióstr, która specjalnie z tej okazji przyleciała z Izraela, gdzie mieszka. Byli też obecni rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście pies Bono. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – mówi nasze źródło.

Jaki prezent dostał Kurzajewski?

Okazały tort był tylko przedsmakiem tego, co wydarzyło się później. Kurzajewski dostał od ukochanej oryginalny prezent – wspomnianą wcześniej podróż do Jordanii, w którą wyruszyli już następnego dnia. Taka przyjemność mogła kosztować nawet 10 tys. złotych.

Na tym świętowanie się nie zakończyło. Po niedzielnym programie rodziny zakochanych oraz oni sami spotkali się w restauracji na uroczystym obiedzie. Jeszcze przed kamerami jubilat zapewniał, że będzie świętował przez cały dzień.

Bez wątpienia taka narzeczona to dla niego najwspanialszy prezent!

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pasują do siebie?

Nie lubisz poranków? Są na to proste sposoby!

Posłuchaj, co radzi Krystyna Mirek, autorka książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki