Maciej Kurzajweski Paulina Smaszcz

i

Autor: Akpa Maciej Kurzajweski Paulina Smaszcz

Mamy zdjęcia!

Wiemy, co nadal łączy Smaszcz z Maciejem Kurzajewskim! Była żona zdobyła się na wymowny komentarz pod jego zdjęciem!

2023-05-29 11:26

Maciej Kurzajewski (50l.) zawitał ostatnio u fryzjera. Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" zdecydował się na lekką zmianę swojego wizerunku. Efektami pracy na Instagramie pochwalił się jego stylista. Pod postem pojawiła się fala pozytywnych komentarzy. Swoje trzy grosze dorzuciła nawet jego była żona, Paulina Smaszcz. Zobaczcie, co napisała.

Maciej Kurzajewski na co dzień prowadzi "Pytanie na śniadanie", a co jakiś czas komentuje różne wydarzenia sportowe. Ponadto, prężnie działa na swoim Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami swoim życiem prywatnym. Ostatnio, odwiedził zdecydował się na zmianę wizerunku, efektami metamorfozy pochwalił się na Instagramie jego fryzjer. Post skomentowała nawet jego była żona, Paulina Smaszcz. Zdobyła się nawet na komplement!

Paulina Smaszcz komentuje nową fryzurę Macieja Kurzajewskiego. Zdobyła się na szczery komentarz!

Fryzjer Macieja Kurzajewskiego efektem metamorfozy pochwalił się w mediach społecznościowych. Można zauważyć, że włosy prezentera są zdecydowanie krótsze, a góra zaczesana jest delikatnie na prawy bok, w przeciwieństwie do wcześniejszej wersji fryzury, gdzie była bardziej stercząca. Prezenter był bardzo zadowolony z tego cięcia.

- Mnie się bardzo podoba. Wielkie dzięki – napisał dziennikarz na profilu fryzjera.

Nagle do dyskusji włączyła się Paulina Smaszcz. Jak się okazuje, fryzjer, który strzygł prezentera, jest ich wspólnym fryzjerem. Chodzą do niego również jeden z ich synów.

- Super! Mój fryzjer Wojtek nareszcie modnie obciął Maćka. Dobrze, że ciebie poleciłam Frankowi i Maćkowi, dzięki temu super wyglądają – pochwaliła Smaszcz.

Zobacz poniższą galerię: Kurzajewski został dziadkiem

Maciej Kurzajewski: Wnuczka pogodzi prezentera i jego byłą żonę Paulinę Smaszcz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany