Wiemy, kto będzie zagraniczną gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką!

i

Autor: Instagram/TVP

A to niespodzianka!

Wiemy, kto będzie zagraniczną gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką! Na to nazwisko czekało wielu

2022-12-23 22:08

Wiemy już, jakie polskie gwiazdy będzie można usłyszeć podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2022/2023. Do tej pory spekulacjom na temat tego, kto będzie zagraniczną wisienką na torcie noworocznej zabawy, nie było końca. Teraz TVP2 oficjalnie potwierdziło, że na scenie w Zakopanem pojawi się Melanie C. z kultowego zespołu Spice Girls! Fani oszaleli z radości - będziecie oglądać, a może wybieracie się świętować pod scenę?

Melanie C. ze Spice Girls gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem! 

Do tej pory dowiedzieliśmy się już, że podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2022/2023 na scenie w Zakopanem wystąpią m.in. Justyna Steczkowska oraz Edyta Górniak w duecie z synami, Leonem Myszkowskim oraz Allanem Krupą. Zapowiedziano także koncerty m.in. Viki Gabor, Sary James czy zespołu Golec Uorkiestra. Teraz TVP2 potwierdziło pojawienie się wielkiej międzynarodowej gwiazdy podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką!

Będzie nią Melanie C. z kultowego zespołu Spice Girls, która rozwijała później również solową karierę muzyczną. Fani dosłownie oszaleli z radości! 

Jestem podekscytowana, że będę miała okazję spędzić Sylwestra z Wami w Zakopanem. Czeka nas mnóstwo zabawy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką - zapraszała fanów na noworoczne zimowe szaleństwa w Zakopanem Melanie C. Wybieracie się pod scenę czy szykujecie się na seans w domowym zaciszu?

Kto pojawił się na scenie w Zakopanem w ubiegłym roku podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką? Przeżyjcie to jeszcze raz zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy cieszysz się z występu Melanie C. podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2022/2023?
Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany