Wiemy, kto był właścicielem domu, w którym zamieszkali Rozenek i Majdan! Wybudował go znany szef kuchni [GALERIA]

i

Autor: AKPA/Piętka

Wiemy, kto był właścicielem domu, w którym zamieszkali Rozenek i Majdan! Wybudował go znany szef kuchni [GALERIA]

2022-07-01 17:30

Małgorzata Rozenek - Majdan (44 l.) razem z Radkiem Majdanem (50 l.) oraz swoimi pociechami i gromadą czworonogów właśnie wyprowadzili się poza Warszawę. Wynajęta willa, w której aktualnie zamieszkali, wcześniej była już zajęta przez równie sławnych lokatorów. Kto ją wybudował? Okazuje się, że za projekt domu odpowiadał znany restaurator, Wojciech Modest Amaro (50 l.) razem z małżonką.

Kto wybudował dom, w którym zamieszkała Małgorzata Rozenek - Majdan z rodziną? Wcześniej mieszkał tam Wojciech Modest Amaro!

Małgorzata Rozenek - Majdan relacjonowała ostatnio przebieg swojej przeprowadzki. Dom, który wynajęli razem z Radkiem Majdanem, ma być jednak tylko tymczasowym lokum, dopóki sławna para nie zakończy budowy swojego wymarzonego gniazdka. Okazuje się, że wcześniej zamieszkiwali go równie znani lokatorzy!

Podwarszawską willę wybudował restaurator Wojciech Modest Amaro razem z żoną, z zawodu projektantką wnętrz. To ona odpowiadała za wystrój i projekt domu, który tak ujął Małgorzatę Rozenek - Majdan. Tak komentowała swoje pierwsze wrażenia z oglądania nowej posiadłości! Od początku miała przeczucie, że to będzie odpowiednia przestrzeń dla niej i jej rodziny.

Sytuacja była taka, że nie zdążyłam otworzyć drzwi, ale widząc, jak wyglądają i wyobrażając sobie moje wiszące, bożonarodzeniowe wieńce wiedziałam, że to będzie to. I wiedziałam, że jeżeli tak wyglądają drzwi zewnętrzne, to środek będzie mi się podobał. Oczywiście wiedziałam wcześniej materiały i zdjęcia. Piękne miejsce. - zwierzyła się w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak wygląda wybudowany przez Wojciecha Modest Amaro dom, który wynajęła Małgorzata Rozenek - Majdan? Zobaczcie, w jakich luksusach mieszkają w naszej galerii zdjęć poniżej!

Modne rośliny we wnętrzach
Sonda
Jak Ci się podoba nowy dom Małgorzaty Rozenek - Majdan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE