Wiemy, kto zastąpi Edwarda Miszczaka w TVN. To Lidia Kazen! Wyciekły nowe informacje

i

Autor: AKPA/Podlewski

Zaskakująca decyzja

Wiemy, kto zastąpi Edwarda Miszczaka w TVN. To Lidia Kazen! Wyciekły nowe informacje

2022-07-27 19:00

Od czasu słynnego już listu do pracowników TVN Edwarda Miszczaka (67 l.), który ustąpił ze stanowiska dyrektora programowego stacji, mnożą się plotki dotyczące tego, kto miałby zastąpić legendę polskiej telewizji. Teraz wyciekły nowe informacje. Spółka potwierdziła już, kto pokieruje TVN dalej - to Lidia Kazen z TTV. Największym zaskoczeniem jest jednak to, że stanowiska po Miszczaku ma już... w ogóle nie być!

Stanowisko Edwarda Miszczaka znika z TVN. Wielki transfer Lidii Kazen z TTV

Od odejścia Edwarda Miszczaka z TVN nie brakowało plotek na temat tego, kto zastąpi legendę na stanowisku dyrektora programowego stacji. Teraz wszystko stało się już jasne. Spółka TVN Warner Bros. Discovery - za pośrednictwem portalu Wirtualne Media - podała właśnie informację na temat składu nowego pionu programowego stacji. To już koniec spekulacji na temat tego, kto zostanie następcą Edwarda Miszczaka.

Wszystko dlatego, że... nie będzie już takiego stanowiska w stacji. Powstało za to nowe - dyrektor TVN. Rolę powierzono Lidii Kazen, wcześniejszej dyrektorce programowej stacji TTV. Kazen jest znana z wypromowania takich gwiazd, jak np. Sylwia Bomba czy Przemysław Kossakowski. Według naszych źródeł, o tym "transferze" mówiło się już od dawna!

Rolę wiceprezesa ds. programowania i operacji obejmie z kolei Bogdan Czaja, który pełnił wcześniej funkcję zastępcy dyrektora programowego TVN. Co te zmiany oznaczają dla widzów? Tego zapewne dowiemy się już niedługo.

A co dalej z samym Edwardem Miszczakiem? Rok temu wziął ślub. Mówi się też o tym, że rzekomo w przyszłym roku miałby dołączyć do telewizji Polsat. Stacja, w której pracował ponad 25 lat (!) nie podała jednak informacji dotyczących tego, do kiedy obowiązuje go tzw. zakaz konkurencji. 

Edward Miszczak niedawno brał ślub z Anną Cieślak! Nie zabrakło znanych twarzy - zobaczcie kreacje gwiazd w naszej galerii zdjęć poniżej.

Godzina "W" w Warszawie. Apel powstańców: "Posłuchajmy, co nam dziś mówi ten dźwięk"
Sonda
Czy lubisz oglądać stację TVN?
Nasi Partnerzy polecają