Sanatorium miłości

Wiemy, kto złapał bukiet Iwony Mazurkiewicz! Będzie kolejny ślub w "Sanatorium miłości"?

Nie milkną echa ślubu Iwony Mazurkiewicz i Gerarda Makosza. Już wiadomo, kto złapał bukiet panny młodej podczas weselnych oczepin. To uczestniczka "Sanatorium miłości"! Będzie kolejny ślub w programie? "Wszystko przede mną" - mówi nam szczęśliwa seniorka.

Spis treści

  1. Ślub Iwony i Gerarda z 2. edycji "Sanatorium miłości"
  2. Wiemy, kto złapał bukiet Iwony Mazurkiewicz. To uczestniczka "Sanatorium miłości"

Ślub Iwony i Gerarda z 2. edycji "Sanatorium miłości"

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to najpopularniejsi seniorzy w Polsce. Uczestnicy 2. edycji "Sanatorium miłości" są razem od czterech lat. Senior poprosił ukochaną o rękę w lipcu 2021 roku, w dniu swoich 80. urodzin, podczas hucznej imprezy zorganizowanej w zamku w Niepołomicach.

Gerdzio zaręczynami mnie zaskoczył, ja o niczym nie wiedziałam, pierścionek jest ciut za duży. Co się zmieniło? Może pojawiła się chęć przeżycia takiej pięknej chwili i cieszenia się nią z rodziną i przyjaciółmi - opowiadała w wywiadzie dla Super Expressu Iwona.

Zakochani seniorzy niedawno sformalizowali swój związek. 5 sierpnia br., na dziedzińcu zamku w Niepołomicach powiedzieli sobie "tak". Bajkowy ślub i wesele Iwony i Gerarda odbił się szerokim echem w mediach, a suknia panny młodej wywołała prawdziwe poruszenie w internecie!

Wiemy, kto złapał bukiet Iwony Mazurkiewicz. To uczestniczka "Sanatorium miłości"

Na weselu Iwony i Gerarda pojawiła się m.in. Marta Manowska, czyli prowadząca "Sanatorium miłości". Nie zabrakło także przyjaciół pary z programu: Steni Kowalskiej, Haliny Bernackiej i Wojtka Stankiewicza.

Podczas wesela Iwony i Gerarda wyprawiono oczepiny. Zgodnie z tradycją, panna młoda przekazała szczęście innej kobiecie. Jak udało nam się ustalić, bukiet Iwony Mazurkiewicz złapała Stanisława Kowalska z 2. edycji "Sanatorium miłości". Teraz to Stenia jest następną w kolejce do ślubu!

Na weselu, podczas oczepin złapałam bukiet ślubny Iwonki. Oczywiście zabrałam go, gdyż szczęścia się ponoć nie wydaje. Wszystko przede mną – powiedziała nam Stenia z "Sanatorium miłości".

Wszystko wskazuje na to, że serce Steni jest otwarte! Seniorka czeka na "tego jedynego". Lubię mężczyzn z zarostem, którzy dobrze tańczą i mają charyzmę – zdradziła nam przyjaciółka Iwony Mazurkiewicz.

Steni życzymy szczęścia i powodzenia w znalezieniu miłości!