Wiesław Gołas nie żyje. Ostanie informacje ze szpitala

2021-09-09 13:06
Zmarł Wiesław Gołas
Autor: Akpa Zmarł Wiesław Gołas

Nie żyje wybitny aktor Wiesław Gołas. Był członkiem Kabaretu Starszych Panów i Kabaretu Dudek. Znamy go z kultowych ról w serialach "Czterej pancerni i pies" i "Alternatywy 4". O śmierci artysty poinformowała jego córka. Wiesław Gołas ostatnie dni swojego życia spędził w szpitalu gdzie walczył o swoje zdrowie. Jak kilka dni temu informował "Super Express" aktor miał drugi wylew.

Informację o śmierci Wiesława Gołasa potwierdziła Onetowi jego córka Agnieszka Gołas. Aktor znacznie podupadł na zdrowiu. Rok temu miał pierwszy krwotoczny udar mózgu. Niedawno przeszedł drugi wylew i trafił do szpitalu. Czuwała przy nim ukochana żona, która wierzyła, że aktor znów wygra walkę o swoje zdrowie. Kilka dni temu uspokaja fanów męża. – Wszystko w porządku – powiedziała nam, gdy zatelefonowaliśmy zaniepokojeni stanem zdrowia gwiazdora. Jak ustalił „Super Express”, w sierpniu Gołas tymczasowo przebywał w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jak dowiedzieliśmy się od mieszkańców Domu Artystów Scen Polskich pomieszkiwał tam zazwyczaj kilka tygodni i wracał do swojego domu. Tym razem miało być tak samo, ale niestety stało się inaczej. Niespełna dwa tygodnie temu  zabrało go stamtąd pogotowie z powodu drugiego już wylewu. – Jego stan jest poważny, to już drugi wylew – usłyszeliśmy kilka dni temu od przyjaciela aktora. Mieszkańcy domu w Skolimowie byli przerażeni, gdy dowiedzie się, że z aktorem jest bardzo źle. - Trzymamy za niego kciuki. Mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia - podkreślali w rozmowie z nami. Jak udało mam się ustalić, podczas pobytu w szpitalu z aktorem nie było żadnego kontaktu. - Był nieprzytomny - usłyszeliśmy. 

Wiesław Gołas urodził się 9 października 1930 r. w Kielcach. W czasie niemieckiej okupacji wstąpił do Szarych Szeregów, w których pod pseudonimem "Wilk" uczestniczył w akcjach bojowych. W grudniu 1944 r. został aresztowany przez Gestapo i został uwięziony w tej samej celi, co jego ojciec! Po wojnie ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. 

ZOBACZ: Straszne wieści. Wiesław Gołas trafił do szpitala! Aktor miał drugi wylew

Wiesław Gołas nie żyje
Nie żyje  Wiesław Gołas - se
Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Nie żyje Wiesław Gołas - se
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE