Wigilijny wieczór kolęd w TV. W tym roku TVN wyłamał się z tradycji. Co zobaczymy w zamian?

2021-12-24 10:24

Coroczne koncerty kolęd z udziałem największych polskich gwiazd, które z myślą o wigilijnym wieczorze przygotowują największe polskie stacje telewizyjne, to już tradycja. Stanie się jej zadość i w tym roku. Zarówno w Polsacie jak i TVP nie zabraknie topowych polskich artystów, z koncertu zrezygnowała zaś stacja TVN. Zamiast tego w wigilię pokaże świąteczne filmowe hity - "Pada Shrek" oraz "Listy do M".

Kolęda Dzień Dobry TVN 2021. Tak śpiewają prowadzący!

Wielkie Kolędowanie z Polsatem - Lasek Bielański

Barokowy kościół pokamedulski na warszawskich Bielanach stanie się scenerią dla wyjątkowego koncertu z udziałem ulubieńców polskiej publiczności. Najpiękniejsze świąteczne utwory zaśpiewają m.in. Irena Santor, Cleo, Roksana Węgiel, Agnieszka Hekiert, Justyna Steczkowska, Kasia Mosek, Edyta Bartosiewicz, Paweł Domagała, Krzysztof Cugowski, bracia Golec z Edytą Golec, Kamil Bednarek i Sebastian Karpiel-Bułecka w towarzystwie górali.

Piątek 13.50 Polsat

Dzień dziś wesoły... - koncert kolęd w bazylice katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie

W murach jednej z najpiękniejszych świątyń na Pomorzu zabrzmią ukochane kolędy Polaków w wykonaniu gwiazd, którym akompaniować będzie orkiestra pod dyrekcja Janusza Stokłosy. Na jednej scenie spotkają się: Cleo, Alicja Szemplińska, Aleksandra Kurzak, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski, Rafał Brzozowski, Kamil Bednarek, Janek Traczyk oraz Chór Chłopięcy z Poznania.

Piątek 15.05 TVP 1

Wielkie kolędowanie z Polsatem 2021 - Katowice, Kościół Mariacki

W XIX-wiecznym kościele mariackim w Katowicach spotkają się największe gwiazdy polskiej sceny. Tradycyjne polskie kolędy, jak „Dzisiaj w Betlejem” czy „Gdy się Chrystus rodzi” w nowych aranżacjach usłyszymy w wykonaniu Natalii Kukulskiej, Golec uOrkiestry, Alicji Majewskiej w duecie z Włodzimierzem Korczem, Roksany Węgiel czy Krzysztofa Cugowskiego z synami.

Piątek 16.50 Polsat

Wielkie kolędowanie we Lwowie

Tomasz Kammel zaprasza na świąteczne widowiska z udziałem popularnych artystów, które odbędzie się w niezwykle ważnym dla polskiej historii lwowskiej katedrze łacińskiej. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadzą widzów Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Alicja Szemplińska, Halina Mlynkova, Enej, Zenon Martyniuk, Marcin Miller, Natasza Urbańska i Krzysztof Krawczyk junior.

Piątek 17.25 TVP 1

Gwiazdy na Gwiazdkę - koncert kolęd z udziałem Pary Prezydenckiej

W kolegiacie pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Pułtusku dla gości, wśród których znajdzie się także prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką, w świątecznym repertuarze zaprezentują się m.in. Maja Hyży, Cleo, Piotr Kupicha, Viki Gabor, Blue Café, Halina Frąckowiak, Stanisław Karpiel-Bułecka, Ryszard Rynkowski, Krystian Ochman oraz TGD.

piątek 21.15 TVP 1

sobota 13.35 TVP 1

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE