Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Widać podobieństwo?

Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę. 17-letnia Nicole zachwyca urodą!

2023-01-27 17:15

Wiktoria Gąsiewska (24 l.) to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, którą możemy oglądać w wielu popularnych filmach i serialach. Dziewczyna ma trójkę rodzeństwa: dwóch braci, Michała i Oskara oraz siostrę, Nicole. To właśnie z okazji 17. urodzin siostry opublikowała w mediach społecznościowych kilka ich wspólnych zdjęć. Nicole zachwyca urodą!

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, znana z produkcji takich jak "Rodzinka.pl", "Barwy szczęścia", "Rodzina zastępcza", "O mnie się nie martw", "Przyjaciółki" czy "Kowalscy kontra Kowalscy". Młoda gwiazda w latach 2017-2021 spotykała się z Adamem Zdrójkowskim, a o ich związku rozpisywały się wszystkie media. Niestety, miłość tej dwójki nie przetrwała próby czasu. W sierpniu 2022 roku pojawiły się pierwsze plotki o związku Gąsiewskiej z jej kolegą z planu "Barw szczęścia", Jasperem Sołtysiewiczem. Okazały się one prawdziwe, bo w grudniu zakochani zadebiutowali razem na ściance podczas gali jubileuszowej z okazji 30-lecia Polsatu.

Wiktoria Gąsiewska pokazała 17-letnią siostrę. Widać podobieństwo?

Wiktoria Gąsiewska ma dwóch braci, Mateusza i Oskara oraz siostrę, Nicole. Z okazji 17. urodzin Nicole Wiktoria opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których pozuje razem z siostrą. Nastolatka zachwyca urodą! Ma duże oczy i piękny uśmiech.

- Whaaaaaat?! Moja malutka siostrzyczka kończy dziś 17 lat! Wszystkiego najlepszego! Kocham Cię - napisała.

Post skomentowała również sama Nicole, która odpowiedziała, że kocha Wiktorię najbardziej na świecie. Widać, że dziewczyny mają świetną relację i są nie tylko siostrami, ale również najlepszymi przyjaciółkami. 

Poniżej możecie zobaczyć ich zdjęcia! Są do siebie podobne?

Wiktoria Gąsiewska zdradza, jak zareagowała, gdy zobaczyła, ile pieniędzy zarobiła do 18. roku życia
Sonda
Lubisz Wiktorię Gąsiewską?

Czy kobiety potrafią wspierać się w potrzebie?

Posłuchaj, co o kobiecej przyjaźni mówi Krystyna Mirek, autorka poradnika "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany