Wiktoria Gąsiewska w zmysłowej sesji. "Blat kuchni nie służy tylko do gotowania"

2022-04-20 16:33
Wiktoria Gąsiewska
Autor: AKPA

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) to polska aktorka i prezenterka telewizyjna. Młoda gwiazda jest nie tylko rozchwytywaną aktorką, ale również zdolną modelką! Jej ostatnia sesja zdjęciowa zrobiła duże wrażenie na fanach. Wiktoria przebrana w zmysłowy stanik i beżowe spodnie pozowała na tle kuchennego blatu.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Od najmłodszych lat brała ona udział w licznych castingach do reklam, filmów i seriali. To właśnie na jednym z nich poznała swojego byłego już partnera Adama Zdrójkowskiego, z którym spotykała się przez kilka lat. Jako dziecko wystąpiła u boku Dody w reklamie popularnej firmy lodów. Jedną z pierwszych ról serialowych zagrała w "Na dobre i na złe". Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola w "Rodzince.pl". Od tamtej pory kariera Wiktorii nabrała tempa. Na Instagramie aktorka zgromadziła duże grono fanów, którzy ochoczo komentują jej zdjęcia. Ostatnio aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych zmysłową sesją zdjęciową.

Wiktoria Gąsiewska w zmysłowej sesji zdjęciowej

Młoda aktorka czuje się przed obiektywem aparatu jak ryba w wodzie. Wiktoria Gąsiewska często bierze udział w rozmaitych sesjach zdjęciowych, a efektami swojej pracy chętnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Jej najnowsze zdjęcia wykonane zostały w kuchni. Na fotografiach widzimy zmysłową Wiktorię pozującą na kuchennym blacie. Aktorka miała na sobie białą, koronkową bieliznę i beżowe spodnie.

"Święta, święta i po… czas wyjść z kuchni i wrócić do formy 🐒 Ten tydzień będzie mega intensywny. Czekają podróże małe i duże, wezmę udział w nowym programie, w którym przyda się sprawność fizyczna i kreatywność🤭 reszta to niespodzianka ❤️" - napisała w opisie postu.

"Blat kuchni nie służy tylko do gotowania" - skomentował jeden z internautów.

Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku
Sonda
Podoba wam się Gąsiewska w takim naturalnym wydaniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE