Wiśniewski opowiedział o schadzkach z piątą żoną! Jak się ukrywali?

2023-01-24 18:30

Michał Wiśniewski (51 l.) i jego piątą żona udostępnili w sieci kolejny odcinek swojego programu "Pan i Pani W". Wyjawili, jak wyglądały początki ich związku. Nie było kolorowo, bo musieli się ukrywać. "Umówiliśmy się w wynajętym 30-metrowym mieszkaniu i to było takie przykre" - wspomina Pola (38 l.).

Michał Wiśniewski będzie miał szóste dziecko? Sypią się gratulacje. Jego żona odpowiada!

i

Autor: Instagram

Kiedy Michał Wiśniewski ogłosił rozstanie z Dominiką Tajner, wszyscy byli w szoku. Sama zainteresowana też miała dowiedzieć się o pozwie rozwodowym w ostatniej chwili, co wpłynęło na późniejsze relacje z byłym już mężem. Lider Ich Troje nie nacieszył się jednak zbyt długo wolnością, bo na drodze stanęła Pola. Dziś oczekują już drugiego dziecka, są po ślubie i właśnie zdradzili, jak wyglądały pierwszego tygodnie ich relacji.

Michał Wiśniewski opowiedział o schadzkach z piątą żoną! Jak się ukrywali?

Michał Wiśniewski zdawał sobie sprawę, że jako znany muzyk nie utrzyma w tajemnicy nowego związku zbyt długo. Starał się jednak to robić dla dobra partnerki, która chciała pozostawać anonimowa.

- Długo ukrywaliśmy naszą znajomość, bo po pierwsze nie wiedzieliśmy, co z tego będzie, a po drugie, Pola bardzo ceniła sobie prywatność. Ukrywaliśmy się i nie mieliśmy swoich miejsc. Każde wyjście obarczone było tym, że ktoś patrzy - mówi Michał.

Wiśniewscy otwarcie przyznają, że takie życie nie satysfakcjonowało ich, dlatego postanowili coś zmienić.

Ukrywaliśmy się i nie mieliśmy swoich miejsc. Każde wyjście obarczone było tym, że ktoś patrzy. Ubolewałam, że nie możemy chodzić za rękę, a ty jesteś ciągle w kapturze. Na Tinderze nie szukałam ani męża, ani romansu, tylko towarzystwa. Pamiętam, jak umówiliśmy się w wynajętym 30-metrowym mieszkaniu i to było takie przykre. Stwierdziliśmy wtedy, że jesteśmy za starzy, by się chować, ukrywać i spotykać po kątach. Stwierdziliśmy, że nie możemy tak dłużej. A poznamy się najlepiej, gdy zamieszkamy razem - zdradziła Pola.

Czas pokazał, że nastawienie Poli faktycznie się zmieniło. Dziś pojawia się z mężem na eventach, pozuje z nim do zdjęć i można ją nazwać osobą medialną. Prawdziwą furorę wywołała w październiku, kiedy z Michałem pojawiła się na premierze filmowej pierwszy raz od ogłoszenia ciąży.

Sonda
Co myślisz o imionach dzieci Michała Wiśniewskiego?
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie

Posłuchaj rozmowy o męskości, kobietach i o tym, kiedy facet staje się długodystansowcem.

Gościem podcastu Marcina Mellera jest pisarz Zygmunt Miłoszewski.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany