Michał Wiśniewski będzie miał szóste dziecko? Sypią się gratulacje. Jego żona odpowiada!

i

Autor: Instagram

Początki nie były kolorowe

Wiśniewski opowiedział o schadzkach z piątą żoną! Jak się ukrywali?

2023-01-24 18:30

Michał Wiśniewski (51 l.) i jego piątą żona udostępnili w sieci kolejny odcinek swojego programu "Pan i Pani W". Wyjawili, jak wyglądały początki ich związku. Nie było kolorowo, bo musieli się ukrywać. "Umówiliśmy się w wynajętym 30-metrowym mieszkaniu i to było takie przykre" - wspomina Pola (38 l.).

Kiedy Michał Wiśniewski ogłosił rozstanie z Dominiką Tajner, wszyscy byli w szoku. Sama zainteresowana też miała dowiedzieć się o pozwie rozwodowym w ostatniej chwili, co wpłynęło na późniejsze relacje z byłym już mężem. Lider Ich Troje nie nacieszył się jednak zbyt długo wolnością, bo na drodze stanęła Pola. Dziś oczekują już drugiego dziecka, są po ślubie i właśnie zdradzili, jak wyglądały pierwszego tygodnie ich relacji.

Michał Wiśniewski opowiedział o schadzkach z piątą żoną! Jak się ukrywali?

Michał Wiśniewski zdawał sobie sprawę, że jako znany muzyk nie utrzyma w tajemnicy nowego związku zbyt długo. Starał się jednak to robić dla dobra partnerki, która chciała pozostawać anonimowa.

- Długo ukrywaliśmy naszą znajomość, bo po pierwsze nie wiedzieliśmy, co z tego będzie, a po drugie, Pola bardzo ceniła sobie prywatność. Ukrywaliśmy się i nie mieliśmy swoich miejsc. Każde wyjście obarczone było tym, że ktoś patrzy - mówi Michał.

Wiśniewscy otwarcie przyznają, że takie życie nie satysfakcjonowało ich, dlatego postanowili coś zmienić.

Ukrywaliśmy się i nie mieliśmy swoich miejsc. Każde wyjście obarczone było tym, że ktoś patrzy. Ubolewałam, że nie możemy chodzić za rękę, a ty jesteś ciągle w kapturze. Na Tinderze nie szukałam ani męża, ani romansu, tylko towarzystwa. Pamiętam, jak umówiliśmy się w wynajętym 30-metrowym mieszkaniu i to było takie przykre. Stwierdziliśmy wtedy, że jesteśmy za starzy, by się chować, ukrywać i spotykać po kątach. Stwierdziliśmy, że nie możemy tak dłużej. A poznamy się najlepiej, gdy zamieszkamy razem - zdradziła Pola.

Czas pokazał, że nastawienie Poli faktycznie się zmieniło. Dziś pojawia się z mężem na eventach, pozuje z nim do zdjęć i można ją nazwać osobą medialną. Prawdziwą furorę wywołała w październiku, kiedy z Michałem pojawiła się na premierze filmowej pierwszy raz od ogłoszenia ciąży.

Sonda
Co myślisz o imionach dzieci Michała Wiśniewskiego?
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie

Posłuchaj rozmowy o męskości, kobietach i o tym, kiedy facet staje się długodystansowcem.

Gościem podcastu Marcina Mellera jest pisarz Zygmunt Miłoszewski.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają